Nevedela som, ako ti to mám povedať. Ale pravda je taká, že ťa už viac neľúbim.

Nechcela som ti zlomiť srdce, ani ti nijak ublížiť, ale jednoducho sa to stalo. Nechcem sa vyhovárať, ale svoj podiel viny na tom máme obaja.

Nedokázala som sa ti pozrieť do očí, nemohla som ti povedať, že sa niečo stalo. Bol tu jeden muž, od ktorého som dostávala tak veľa pozornosti. Presne tej, ktorá mi chýbala od teba. Čakala som najskôr týždne, potom mesiace, či si niečo nevšimneš. NIČ. Nevšimol si si absolútne nič. 

Nevidel si, že sa so mnou niečo deje. Nevšimol si si ani to, že som šťastnejšia. Tebe vyhovovalo, že sa mi nemusíš venovať. Tak, ako si sa mi nevenoval dlhé mesiace predtým, než som stretla jeho. No ani si nevieš predstaviť, ako veľmi mi tá neha chýbala.

Od začiatku som vedela, že si bol pre mňa príliš dobrý. Možno som si ťa len dostatočne nevážila, a tak sme sa dostali tam, kde sme.

Ale už ti viac nechcem klamať. Je mi ľúto, že som ti nedala to, čo si odo mňa možno očakával. Ale myslím si, že oddelene nám bude lepšie.

Verím, že nájdeš ženu, ktorá ťa bude milovať viac, než som ťa milovala ja. Že jej venuješ celú svoju pozornosť a budeš ju nosiť na rukách, aby to nemusela hľadať niekde inde. Viem, že si výnimočný. A dúfam, že ONA to zistí tiež. 

Prepáč, že som ťa prestala milovať. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.