Instagram/explorerssaurus_

V našom nedávnom článku sme odhalili vek, kedy sú podľa odborníkov ženy najšťastnejšie. Dnes sa pozrieme na to, kedy si dokážeme užívať milovanie najviac a najintenzívnejšie. Podľa štúdie zverejnenej na portáli Daily Mail je toto číslo možno vyššie, než by si čakala.

V súčasnosti začínajú ženy žiť pohlavným životom v pomerne mladom veku. Táto hranica je často nižšia než hranica dospelosti. Možno by si čakala, že milovanie bude najlepšie práve v mladosti, keď si viac ohybná, rada skúšaš nové veci a nebojíš sa experimentovať. Musíme ťa však vyviesť z omylu.

Podľa štúdie je tento vek vyšší a ženy si užívajú v posteli najlepšie vo veku 36 a vyššie. Do štúdie sa zapojilo 2 600 žien, ktorých odpovede boli rozdelené do troch vekových kategórií: mladšie (mladšie ako 23), stredné (23-35) a staršie (36 a viac).

Až 8 z 10 žien v poslednej staršej skupine priznalo, že sa cítia viac atraktívne a príťažlivo pre svojho partnera, zatiaľ čo v strednej skupine boli so svojím vzhľadom spokojné len 4 ženy. V najmladšej skupine bolo spokojných 7 dievčat.

Otázky štúdie sa pýtali aj na to, aké je vyvrcholenie a kvalita styku. V tomto prípade opäť zabodovala hlavne posledná skupina, pretože až 6 z 10 starších žien priznalo, že milovanie aj vyvrcholenie sú lepšie a kvalitnejšie.

Tieto výsledky sú priaznivé najmä pre ženy, ktoré sa obávajú toho, že po tridsiatke skončí ich intímny život. Opak je pravdou, po 36 to len začne žiť a milovanie sa stane oveľa lepším. Toto nahráva do kariet aj ženám, ktoré odkladajú svoju prvú skúsenosť a sú pannami aj v neskoršom veku.

Zdroj: Daily Mail

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating