Sociálnainternetováspoločenská, alebo len tá, obyčajná vlastná bublinka. Každý z nás by mohol mať tú svoju. Ja mám takú, na ktorú momentálne nedám ani dopustiť. Zmysel niečoho fiktívneho, čo teraz nejde presne popísať. Ale zároveň, predsa to znamená vec veľkú, dôležitú..

Bublinka, ktorá sa nachádza okolo mojej osoby je maličká, zmestí sa do nej len niekoľko tých správnych ľudí, o ktorých som si istá, že nebudú mať dôvod, aby tejto bublinke ublížili. Stretla som sa s názorom, že moja uzavretá bublinka bude príliš veľký problém pred svetom. Tak nech je, mne sa to takto momentálne páči. Ľudia, čo sú presvedčení, že chcú ostať v mojej bublinke, tak preto majú svoj dôvod. A viem, že jej neublížia.
Možno som niekomu dala dôvod na to, aby zmizol z mojej bublinky. Ale ak by chcel naozaj zostať, spravil by niečo, čo by dokázalo, že si svoje miesto v nej zaslúži.
Zdroj: unsplash.com
No nastanú vždy aj také dni, kedy sa musí moja bublinka zväčšiť a prijať na určitý čas k sebe viac ľudí, ako som zvyknutá. A predsa mi to ani neublíži, keď viem, že sú to osoby, pre ktoré sa to oplatí. Aj keď ich vidím len niekoľkokrát v priebehu roka.
Nič to nemení na tom, že občas je správne svoju bublinku opustiť a začať spoznávať nových ľudí. S tými správnymi, ktorých už poznáš a užívaš si s nimi spoločné chvíle. Chvíle, na ktoré sa bude ešte veľmi dlho spomínať.
Ešte som sa nestihla úplne spamätať z tých pekných dní, ktoré nepokazilo ani škaredé počasie. A stále mi úsmev na tvári tvoria spomienky na zážitky. Veľa smiechu, vtipov a náhod ma dokázali natoľko odpútať od problémov, až som v niekoľkých chvíľach nemohla uveriť tomu, že všetko, čo sa deje je skutočná a nefalšovaná realita.
Umenieradosťvíno.. A priatelia sú v mojej bublinke, v ktorej sa cítim dostatočne chránená a hlavne šťastná.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.