instagram.com/Sajfa, Pexels

Určite si to už zažila veľakrát. Po fyzickej stránke bol neskutočne atraktívny a od prvej chvíle sa ti pri pohľade naňho podlamovali kolená. Keď si s ním však mala tráviť viac času, niečo tam chýbalo. Nazvime to iskrou či šťavou, jednoducho ťa nevedel rozosmiať. My ženy pritom milujeme chlapov s humorom!

Aj ty si si možno v mladšom veku naivne vyberala chalanov len podľa vzhľadu, no často si sa sklamala. Rokmi však každá z nás naberie skúsenosti a na mužovi si začne vážiť úplne iné veci. To, ako sa pri ňom cítiš, či ťa podporí v ťažkej chvíli alebo rozosmeje, keď to najviac potrebuješ. A keď navyše nie je lakomý a vie sa podeliť, tak je to úplná výhra.

Hodnoty, ktoré si na opačnom pohlaví vážime, pritom často hľadáme aj v známych osobnostiach, ktoré môžu byť akýmsi “role modelom” toho, aký má náš budúci partner byť.

Pre mňa je takýmto ideálom napríklad Matej “Sajfa” Cifra. Si prekvapená? Možno vyzerá ako z inej planéty, ale je typom muža, s ktorým ťa život nikdy neomrzí. A ešte k tomu má pre teba prekvapenie – klikni sem a zisti viac. 

Dobré srdce

Možno sa to nezdá, ale navonok vtipný muž je zvyčajne vo vnútri citlivý. Dokonca si možno aj poplače na svojej svadbe. Sajfovej manželke tak môžeme len ticho závidieť. Svoju popularitu Sajfa využíva aj na propagáciu prospešných aktivít, napríklad pre deti.

Aktuálne je tiež ako mimozemšťan tvárou súťaže o zlaté iPhony, MacBooky a ďalšie ceny, do ktorej sa môžeš ešte 10 dní zapojiť aj ty. Stačí si založiť účet v Tatra Banke a tvoj rozpočet na fashion nákupy môže byť bohatší o 30 eur – viac o súťaži nájdeš tu.

Do pohody aj nepohody

Nie je nič horšie, ako mať po svojom boku človeka, ktorý ťa v ťažkej chvíli svojím pesimizmom potopí ešte nižšie. S vtipným mužom by sa ti to nestalo. Vtip si totiž často zachováva aj v najťažšej chvíli, napríklad keď leží zranený v nemocničnej posteli.

Ak má preto tvoj priateľ originálny zmysel pre humor, pravdepodobne bude skvelým partnerom do pohody aj nepohody, pretože aj ten najšedivejší moment v živote vie spraviť farebným. Chvíle trápneho ticha s ním istotne nezažiješ.

Neberie sa vážne

Určite poznáš typy mužov, ktorých keď humorne podpichneš, reagujú zostra či ukrivdene. Nie je nič horšie ako muž, ktorý berie seba a život príliš vážne. Samozrejme je potrebná ideálna miera a nie každá situácia je vhodná pre vtípky.

Ak si však muž vie zo seba vystreliť tak ako Sajfa vo svojich vlogoch a reláciách a nerobí mu najmenší problém prezliecť sa za ligotavého mimozemšťana, je voľbou číslo jeden. Takýto chlap nemá prehnane veľké ego a dá sa nahovoriť na každú bláznivosť.

Čo ty? Ulovila si si už svojho “Sajfu” alebo ešte stále hľadáš? 🙂

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating