Prečo ženy priťahujú vždy viac zlí chlapci a prečo tých dobrých zakaždým odsúvajú na druhú koľaj? Poď si o tom prečítať viac.

Prečo, keď je v našom okolí naozaj dobrý chlap, skončí väčšinou vo „friendzone“? Alebo aj bez povšimnutia? Prečo si až príliš neskoro uvedomíme, aký poklad sme mali po boku? Ako sa vraví, až keď o niečo prídeš, zistíš, akú to malo hodnotu. A ver, že dobré a verné srdce sa nedá vyčísliť.

Dobráci a zloduchovia

Čím to je, že tí dobráci si nedokážu surovo ukradnúť naše srdcia? Pretože to nie je ich štýl! Sú totiž gentlemani, ktorí sa k ženám správajú s úctou, sú k nim milí a nevedia prejaviť svoje city priamo. Preto si ich zaškatuľkujeme len ako kamarátov.

Často vidno už na prvý pohľad, že to nie sú nejakí lámači ženských sŕdc. Možno im chýba sebavedomie, pretože nemajú namakané telá a ani sa neobliekajú podľa najnovších trendov.

Narozdiel od nich, tí „zlí“ chlapci sú si vedomí svojich predností a vždy vyzerajú štýlovo. Tak, aby sa za nimi vždy otočila každá žena. Okrem toho majú prirodzený rešpekt, čo zase tej dobrej strane chýba. A možno je aj to jeden z dôvodov, prečo nie sú u žien tak žiadaní.

Mužská starostlivosť

Ďalším dôvodom môže byť aj fakt, že ženy s dobrými chlapmi nemajú veľa „práce“. Majú v sebe totiž prirodzenú potrebu starať sa a chrániť niekoho, no pri nich o túto možnosť prichádzajú. Pretože tých dobrých už netreba meniť k lepšiemu.

A nezabudnime ani na otázku sexu. Povedz si úprimne, s kým by si išla do postele skôr? S tým milým a nevýrazným kolegom alebo s tým sexy a arogantným susedom?

Ak však hľadáš niekoho, na koho sa môžeš spoľahnúť, niekoho, kto ťa bude verne milovať, zabudni na frajerov. Otvor oči, možno sa aj v tvojej blízkosti pohybuje chlap, ktorý by ti bol ochotný dať aj modré z neba.

A ver, že nájsť takého v dnešnej dobe je naozaj vzácnosť. Ak ho máš, váž si ho.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.