Lebo teraz  jednoducho ten pravý nie je. Smutné? Bolestivé? Ale pravdivé .. a nuž, pravda nie je sexy. 

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

„Už zase mám zlomené srdce, povieš si. Ten chalan ťa nechal len tak stáť na ulici a bez zbytočných rečí odišiel. Je to dávno, čo si nebola zamilovaná, no on v tebe ten stratený cit znova našiel a znova aj pochoval. 

Je toho veľa…mám na mysli spomienky. Veľa krásnych chvíľ, veľa nekonečných objatí, mnoho tajných bozkov, keď vás nikto nevidí. Sama vieš, že to nebola plytká láska. Že medzi vami fungovala chémia aj bez slov, že stačil jediný pohľad a vedeli ste, na čo ten druhý myslí. 

Chytil ťa za ruku a kráčali ste v ústrety vašej spoločnej budúcnosti. Mali ste plány, mali ste sny, mali ste ambície  a chceli ste dosiahnuť všetko spolu. 

popsugar.com

Obidvaja ste milovali prírodu, ticho, pokoj a zvieratá. Dúfala si, že bude tvoj posledný. A on? On tak dlho čakal. Čakal na teba, na ženu, ktorú bude milovať úprimne a z celého srdca. Tak, ako teba.“ 

No ja, a viem že aj ty (po tejto skúsenosti) veríš, že môžeš stretnúť tú pravú osobu. A ty si ju stretla. Si si istá. Lenže nie je ten správny čas. Nie dnes. Nie zajtra. A nie ani do najnajbližšej budúcnosti. Priznaj si to.

On je jedom pre tvoje čisté srdce. A ty si pre neho moc hektická, si veľký chaos. Musíte stráviť čas osamote, a možno ani nie tak o samote, ako od seba. Nie vo vzťahu.

Vydáš sa po svojej vlastnej ceste. On po tej svojej a na konci pochopíte, prečo vám to spolu vtedy nevyšlo. Neboli ste na seba pripravení. Neboli ste vyspelí a boli ste len „zamilované deti“.

Nesil to. Nechci lásku na silu a práve preto, že ty ju chceš hneď teraz. 

Dospeješ, utriediš si život a potom ho znova stretneš. V Paríži, na ulici, v kaviarni, v kine … láske naozaj nezabrániš, keď má prísť. Ale ani ju nedonútiš aby zostala, keď má odísť. 

Ak toto pochopíš, budete sa s tým pravým tak silno ľúbiť, ako len vaše srdcia zvládnu.