Pár v zime

Hovorí sa, že medzi láskou a nenávisťou je len veľmi tenká hranica. A je to pravda, aj keď, tá hranica môže mať naozaj rôzne podoby. Jedna vec je to, keď tajne miluješ niekoho, s kým si na nože, tá druhá, keď ťa partner dokáže vytočiť tak, ako nik iný na svete. Práve to, že to dokáže, je váš dôkaz lásky.

Zvláštne, však? V jednu chvíľu sa na neho pozeráš a máš chuť ho celého vybozkávať. O pár minút ťa nahnevá tak, že máš chuť vlepiť mu jednu facku. Nuž, mohli by sme to hodiť na naše ženské hormóny a nekontrolovateľné stavy, že? Je v tom ale čosi viac.

Ukrytý dôkaz lásky

Ide o to, že ak niekoho naozaj miluješ, potom ti na ňom záleží tak, ako na nikom inom. Chceš, aby všetko fungovalo a snažíš sa robiť veci správne. Občas sa vytočíš, pretože nechal ponožky na zemi, no v skutočnosti nejde o neporiadok samotný. Ide o to, že vám vytváraš domov a z neho chceš urobiť tiež lepšiu (poriadkumilovnejšiu) verziu človeka. Veľmi zjednodušený príklad, no chápeme sa, však?

Keď prídu problémy, nekričíte na seba preto, lebo sa nemáte radi. Kričíte, lebo chcete každý nájsť cestu von po svojom, aby bolo všetko zase v poriadku. Pretože sa milujete. Ten, koho ľúbiš, ťa dokáže vytočiť tak, že máš chuť vyletieť z kože. Aspoň vieš, že to tak je. Ak by nebolo, bolo by ti všetko úplne jedno.

Tá správna chémia vo vzťahu nie je len o pekných momentoch, občas to musí byť aj o nervoch a hneve, aby to malo to správne korenie. Veď čo môže byť lepšie, ako udobrovanie po tom, čo ste mali chuť hádzať taniere o zem? Tak ako život, ani vzťah nie je len čierna a biela. Občas je z teba anjel, inokedy čert. Podľa toho, ako bol partner dnes dobrý, no nie?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating