Kamarátky sa smejú na pikniku
Pexels/Elina Fairytale

Ženy sú veľmi závistlivé stvorenia. Všetky chceme byť dokonalé a keď je naša konkurencia lepšia ako my, už je oheň na streche. A aj to je možno dôvod, prečo ťa baby nemajú rady. Iba pred niekoľkými dňami sme poukázali na to, prečo nie si obľúbená v kolektíve v škole či v práci, no teraz je ten správny čas na to, aby sme ti odhalili pravdu, prečo nemusíš byť obľúbená v očiach žien. 

Nikto nemá rád konkurenciu. Konkurencia sama o sebe ale nie je zlá, ale o to horšie je to v prípade, keď je lepšia ako ty. Hoci aj my sme ženy, bez žiadnych výčitiek vám vieme povedať, aké je naše pohlavie. Sme závistlivé a v niektorých prípadoch aj neprajné. Preto ti zradíme niekoľko dôvodov, prečo ťa baby nemajú rady.

Dievčatá pri mori
zdroj: Pexels/Roberto Nickson

Závisť

Každého dostane zistenie, že niekto je lepší, ako on. Môžeš sa snažiť ako chceš, no stále sa nájde niekto šikovnejší. To ale neznamená, že nie si dobrá a niekto si ťa nebude vážiť. Závisť je veľmi zlý pocit. Niektoré ženy sú také, že kvôli nej dokážu znenávidieť iné baby. A tiež to neznamená to, žeby si sa mala začať menej snažiť iba kvôli tomu, aby ťa niekto mal rád. Vždy buď sama sebou, za každých okolností!

Niektoré ženy ti môžu dokonca závidieť aj tvojho priateľa. Možno máš takého, po ktorom daná osoba túžila celý život a ty si ho jednoducho dostala skôr ako niekto iný. Alebo možno je to jej ideál a závidí ti preto, že si ho stretla skôr ako ona. A na druhej strane, bez teba by ho možno ani nepoznala.

Kamaráti pozerajú do tabletu
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Prebrala si jej crusha

Konkurenciou sme si aj v oblasti chlapov. Možno si si s niektorým niečo riešila a iná ti ho prebrala. Povedz, aký to bol pocit? Tiež ho poznám a nie je to príjemné. Cítiš sa potom, ako porazená. Ako tá najškaredšia baba na svete, no na druhej strane ťa to dokáže neuveriteľne povzbudiť a posunúť vpred.

A je to možno aj znakom toho, že práve ten chlap si ťa nezaslúžil a nevážil. Ráta s tebou ako s vyplnením voľného času medzi tým, ako ťa vymení za niekoho lepšieho. V takom prípade ale nebuď jeho rezerva a prečítaj si náš článok, ktorý nájdeš TU.

Baby na pikniku
zdroj: Pexels/ELEVATE

Ver tomu, že on sa ti skôr či neskôr ozve. A to iba preto, aby ti zase pomotal hlavu a potom sa ani neozval kvôli tomu, že si tebou vyplnil iba čas a našiel si za teba náhradu. Teraz si tieto pocity v hlave zopakuj, keďže toto je ďalší z dôvodov, prečo ťa baba nemusí mať rada. Hoci za to ani nemusíš môcť, zamotala si sa do toho a to úplne stačí.

Si krajšia ako ona

Áno, aj to je jeden z dôvodov. Je veľmi povrchný a nemôžeš za to, že si krajšia ako niekto iný. Možno máš dobrú postavu, ale aj tú si si určite vypracovala a vypotila vo fitku. A kvôli tomu na teba možno letia chlapi. Možno máš pekné modré oči a si od prírody blondína a ona ti jednoducho závidí aj to.

Kamarátky sa fotia
zdroj: Pexels/Vinicius Wiesehofer

Spravidla si baby myslia, že keď je niekto krajší, je sebavedomý a namyslený. Vo väčšine prípadov to tak ale nie je. Ony majú aj tak pocit, že si myslíš, že ti musí patriť celý svet a že chceš dostať každého chlapa a práve to je dôvod, prečo si pekná. A nikomu nevysvetlíš, že to sú proste len dobré gény, ktoré si zdedila po rodičoch a o nič iné ti ani nikdy nešlo.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating