Dvojica sa bozkáva
Pexels/Shvets Anna

Pocit, keď sa dozvieme o partnerovej nevere je neskutočne skľučujúci. Nad dôvodom, prečo sú nám muži neverní však premýšľa čoraz viac žien a dokonca i tie, ktoré túto situáciu na vlastnej koži nezažili. 

Tie, ktoré ju už majú za sebou si v mnohých prípadoch kladú otázku, prečo k tomu vlastne došlo. Nie vždy je tomu tak, ako si viaceré z nás odpovedajú. Niekedy je lepšie zvážiť viacero okolností, pretože nie za všetko môžu len naše polovičky. Zamyslela si sa niekedy aj nad tým, či bolo v poriadku všetko aj z tvojej strany?

Samozrejme, každý z nás je iný a žiaden človek nie je dokonalým. Chyby robíme ako my ženy, tak i muži. Rovnako aj vo vzťahu, kde fungujeme ako pár, nemôže za všetky udalosti len jeden z nás. Najčastejšími dôvodmi, pre ktoré v partnerstve k nevere dochádza, sú z pohľadu mužov práve tie, o ktorých sa dnes môžeš dozvedieť.

Dokážu byť neverní, keď im chýba sloboda

A je to pravda pravdúca, navyše, potvrdili to aj samotní muži. Predstav si situáciu, kedy sa dohodneš so svojou kamarátkou, že si spolu vyrazíte na nákupy, na kávu alebo kamkoľvek vonku. On však bude zakaždým trvať na tom, aby si nikam nešla a ak už aj predsa odídeš, bude ťa celý ten čas kontrolovať správami alebo v tebe vyvolávať výčitky ešte niekoľko dní potom. Nepríjemná predstava, však?

Vieš ako sa hovorí, nerob iným to, čo nechceš, aby oni robili tebe. A platí to aj v tomto prípade. Každý jeden z partnerov potrebuje svojím spôsobom cítiť slobodu. Pokiaľ bude vo vzťahu chýbať, môže z neho tvoj drahý časom zutekať. Dopraj mu čas aj na jeho priateľov a tie veci, ktoré robí rád a s nadšením.

priatelia
zdroj: Pexels/Matheus Ferrero

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating