flickr.com

Baran: 21. marec – 19. apríl

Si netrpezlivá. Robíš chyby bez toho, aby si si to uvedomila a ospravedlnila sa. Si veľmi cieľavedomá a preto ťa niekto môže brať ako príliš asertívnu a možno to v konečnom dôsledku môže pôsobiť lacno.

Býk: 20. apríl – 20. máj

Veľmi ľahko sa zamiluješ a opovrhuješ vzťahmi, ktoré dlho nevydržia. Často končíš so zlomeným srdcom, pretože nie každý to vníma takisto, ako ty. Vždy sa snažíš každému vyhovieť a lásku berieš ako zodpovednosť, ktorá nie je len lacnou záležitosťou a rýchlou voľbou z nudy či z osamelosti.

Blíženci: 21. máj – 20. jún

Technológia ti pomáha a uľahčuje ti randenie. Miluješ zoznamky a rôzne aplikácie, kde môžeš stretnúť množstvo zaujímavých ľudí a potenciálnych partnerov. Často ťa to však dostáva do situácií, kedy je to už skôr otravné a unavuje ťa to. Taktiež už máš pocit, že na zoznámkach svojho vysnívaného muža nestretneš.

Rak: 21. jún – 22. júl

Chceš niečo nekonečné a zaujímavé, nie dočasnú rýchlovku, ktorá ťa aj tak unudí. Aplikáciam, kde sa môžeš zoznámiť, naozaj nerozumieš a považuješ ich za zbytočné, pretože vieš, že tam nikoho normálneho nestretneš.

Lev: 23. júl – 22. august

Randenie príliš neriešiš a nejako to ani neanalyzuješ. Berieš to ako novodobý trend a čo príde, to príde. Nemáš však žiadnu aplikáciu na zoznamovanie a dávaš prednosť normálnemu a hlavne spontánnemu stretnutiu.

Panna: 23. august – 22. september

Neznášaš zmiešané signály a nezmyselné stretnutia. Si čestná a nechápeš, ak to s tebou niekto nemyslí vážne a ponúka ti len rýchly vzťah. Si samostatná bytosť, ktorá vie, čo má rada a aká je a preto pohŕdaš dnešnými vzťahmi a randením cez zoznamky.

Zobraziť celú galériu (1)
zdroj: weheartit.com

Váhy: 23. september – 22. október

Si príliš milá a ľudia to vedia zneužívať. Neriešiť zoznamky, no nemáš s nimi problém a ak ťa niekto nahovorí, rada ich využiješ. Lásku vnímaš ako niečo prenádherné a veríš, že dnešné moderné vzťahy sú rovnako silné a stále, ako tie z minulosti.

Škorpión: 23. október – 21. november

Nemáš problém s moderným randením a vlastne si ho celkom užívaš. Príde ti to celkom vtipné a zaujímavé, pretože ťa vzťahy z minulosti nudia. Nemáš problém s románikom na párty alebo len s krátkodobým vzťahom na pár mesiacov. Randenie je proste sranda.

Strelec: 22. november – 21. december

Neznášaš predstieranie niečoho, čo neexistuje. Máš pocit, že presne o tom sú dnešné vzťahy a dávaš prednosť jednoduchosti a klasike. Si veľká romantička a dvaš prednosť večeri pri sviečkach ako nejakej párty či kinu.

Kozorožec: 22. december – 19. január

Za ideálne rande považuješ jazdu autom a výlet do Mekáča, kde sa dobre najete pri počúvaní dobrých pesničiek. Dnešná rýchla doba sa ti páči a takisto sa ti páčia aj moderné vzťahy, ktoré sú z veľkej časti o spontánnosti a skvelých miestach.

Vodnár: 20. január – 18. február

Si staromódna duša. Aspoň tak ťa vníma tvoje okolie, ktoré ti to sem-tam vyčíta, no teba to vôbec nezaujíma. Máš svoj názor a je ti jedno, čo hovoria druhí. Od lásky očakávaš vzplanutie a úplne zamilovanie sa. Opovrhuješ dnešnými vzťahmi a si názoru, že na dobré sa oplatí počkať.

Ryby: 19. február – 20. marec

Niekedy až vystrašíš iných ľudí svojou prílišnou láskavosťou a oddanosťou. Lásku berieš ako najvyššiu formu bytia a to sa ti už veľakrát vypomstilo. Nebrániš sa zoznamkám, no hľadáš niekoho, kto s tebou strávi celý život.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating