Baran:

Nevyužívaš čas a energiu na veci, ktoré by sa mohli zlepšiť alebo by si sa mohla zlepšovať ty. Či už je to práca, ktorá ťa nudí, priemerný partner alebo nedostatok inšpirácie, ktorú mmomentálne pociťuješ.

Býk:

Si priveľmi pracovitá a niekedy si na seba tvrdá. Myslíš si, že do práce treba dať 100% ale bývaš veľmi vyčerpaná a na  súkromný život ti nezostáva voľný čas.

Blíženci:

Tvoj život je veľmi rutinný, dopredu sa dá predpovedať čo budeš robiť.  Musíš vrátiť viac adrenalínu do svojho života. Zažiť viac nových vecí.

Rak: 

Najdôležitejšie sú pre teba vzťahy – s priateľmi, s rodinou, s partnerom. Ak sa pohádate, tak to veľmi ovplyvní tvoj život a začneš mať depresie. Treba zmeniť prostredie.

Lev: 

Veľmi dôležitá je vášeň, umenie a originalita. Ak tvoja kreativita upadá, neznačí to nič dobré. Otvor oči, vo fantázii sa medze nekladú.

Panna:

Miluješ pracovať a tým si rozšidovať svoju inteligenciu. Ale tvoja posadnutosť prácou je taká, že si až príliš veľmi na seba kritická. Skús sa občas aj pochváliť, máš za čo, ver mi.

Váhy:

Musíš prestať byť materialistka. Máš príliš veľa vecí, ale nič si nevážiš. Čo musíš pochopiť je to, že menej niekedy znamená oveľa viac. Hlavne budeš viac šťastnejšia a voľnejšia, ak sa zbavíš niektorých vecí.

Škorpión:

Stráviš veľa času tým, že máš priateľov, ktorí sa nezajímajú o nič. Si veľmi aktívny človek a tvoji priatelia sú leniví, musíš nájsť niečo zaujímavejšie, inak sa unudíš k smrti.

zdroj: Unsplash.com

Strelec:

Miluješ zmeny a nestálosť. Miluješ to, ako zakaždým, keď si splníš cieľ, máš hneď ďalší a ďalší. No ak to pôjde príliš prudkým tempom, nie je to dobré znamenie, môžeš sa zrútiť.

Kozorožec:

Musíš si vybrať medzi pracovitým a úspešným životom, ale musíš byť zároveň aj šťastná alebo spokojná. Rozhodovanie ťa mučí a nemáš to rada.

Vodnár:

Si veľmi zapálená pre dôležité veci, že tie maličkosti ti utekajú popri prstoch a potom nie si spokojná, pretože sa nevieš tešiť z malých vecí a pokrokov. Teš sa aj z malých vecí, tvoria jednu veľkú.

Ryby:

Si neuveriteľná súcitná, empatická a zvedavá žena. Čo je z časti skvelé, no na druhej strane to môže aj prekážať. Skús  radšej ľudí spoznať a spriateliť sa s nimi skôr, ako im začneš hovoriť niečo o súkromií.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.