Určite si si aj ty všimla to, že keď niekoho spoznáš, začiatky sú ako z rozprávky. Neviete sa nabažiť vzájomného stretnutia, tešíte sa na to ďalšie. Ani hádky veľmi medzi vami nežijú a čo je na tom všetkom najlepšie, stále vás pri srdci hreje pocit vzrušenia, nadšenia a pocit úplného naplnenia. Prejde nejaký ten piatok a zrazu sa to všetko pekné vytráca a ty začínaš mať pocit, že už viac o teba nemá záujem. Nevieš prečo, no v tvojom vnútri víťazí pocit prázdnoty.

Kým stretneš svojho životného partnera, môže pretiecť ešte veľa vody. Nevydarené vzťahy… A mnoho ďalších iných nepríjemností. Ale neber to ako nešťastie. Všetko má svoj význam. Možno sa to deje práve tebe preto, aby si si urovnala v hlave, čo od života chceš, koho chceš po svojom boku a koho zas nie.

Nesmieš upadať do depresií a zahadzovať všetky nové príležitosti len preto, že teraz sa ti nepodaril jeden vzťah. Samozrejme, začať si teraz hneď s prvým, ktorý sa na teba usmeje, to tiež nie je správna voľba, ale čo ti tým chceme naznačiť je, nemôžeš sa uzatvárať pred svetom a byť nešťastná. Nepodliehaj smútku.

Musíš si uvedomiť, že len čas ukáže pravdu a ty si nemala ako vedieť skôr, že toho, koho si si vybrala, je nesprávny. Nevyčítaj si to. Ber to ako ponaučenie. Jednoducho niekedy sa spoje cesty ľudí, ktorí v konečnom dôsledku majú rozdielne predstavy, túžby a nevedia sa zladiť.

Láska niekedy nestačí. Je toho kopec, čo všetko ovplyvňuje vzťah. Vždy, keď začneš pociťovať a pýtať sa, prečo nemáš šťastie v láske, obzri sa okolo a povedz si, na čo všetko máš šťastie. V živote to funguje tak, aby bola rovnováha, nemôžeme mať všetko. Navyše, keď príde ten správny čas, ani nebudeš vedieť ako, a budú zvoniť svadobné zvony. Hlavne nikdy nestrácaj a nevzdávaj sa úsmevu!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.