Seba na prvé miesto

My, ženy, si častokrát myslíme, že čím viac sa budeme starať o svojho partnera a čím viac pozornosti mu budeme venovať, tým viac sa bude starať aj on o nás. Akurát to tak nefunguje a muži práveže milujú, keď žena dáva seba na prvé miesto vo vzťahu. 

Prečo je to tak a čo sa zmení po tom, ako začneš byť pre seba prvoradá?

Muža dávaš na piedestál

Robíš to už od začiatku vzťahu a hlavne vtedy, keď si veľmi zaľúbená. Dávaš mu všetku svoju pozornosť, zabúdaš na svoje potreby a povinnosti, tvoje plány závisia od neho a začínaš presviedčať samu seba o tom, že on bude robiť to isté.

Ale presne takéto správanie ho väčšinou odplaší. Dôvod je očividný: muž pociťuje na seba tlak a začína sa brániť. Vidí, že keďže sa nestaráš o seba a nenapĺňaš svoje potreby, tak asi nie sú pre teba také dôležité, tým pádom, prečo by sa mal o ne zaujímať on? 

Čo od teba očakáva?

Normálni a sebavedomí muži v skutočnosti milujú, keď žena dáva seba na prvé miesto vo vzťahu, vždy po tom tajne túžia, vzrušuje ich to a vzbudzuje v nich záujem o teba. Pretože ho priťahuje to sebavedomie. Čo ho však nezaujíma je to, keď sa o seba nestaráš a teraz nejde len o zovňajšok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating