Prečo nenapíše ako prvý

Pri komunikácii s mužmi to niekedy býva náročné. Niekedy sa neozývajú vôbec, inokedy to zase preháňajú. Môže nastať aj situácia, kedy ti síce na správy odpovedá, no nikdy nenapíše ako prvý. Čo sa za tým môže skrývať?

Muži sú niekedy veľmi nevyspytateľní a ich správanie si nedokážeme vysvetliť. Nastáva to aj vo chvíli, keď ti dokáže odpisovať na správy, no nikdy nenapíše ako prvý. Dôvodov môže byť hneď niekoľko.

Prečo nie je schopný ozvať sa ako prvý?

V prvom rade mu možno na to nedáš ani šancu. Ak ho zahlcuješ správami a napíšeš mu hneď, ako vidíš, že sa prihlásil, tak mu neostáva nič iné. Možno by ti aj napísal, no on nepotrebuje robiť všetko hneď a dáva si trochu načas. Tento dôvod by už ale nemal nastávať, keďže sme ťa nedávno naučili, že by si nemala byť vždy iniciátorkou vašej konverzácie.

Oveľa častejšie je za tým dôvod, že si píše aj s inými ženami a nestíha sledovať, komu už napísal a komu nie. Môže ísť o chorobných sukničkárov, ktorí to radi skúšajú na viaceré strany. Ty si pre neho možno len záloha, ktorú využije v prípade, ak mu to s inou nevyjde.

Z toho dôvodu sa nepotrebuje veľmi snažiť a preberať kormidlo. Je si vedomý toho, že ty čakáš na každé jeho slovo a nevykašleš sa na neho len pre takúto maličkosť. Aj keď sa to počúva a priznáva možno ťažko, najčastejšie ide práve o toto.

Môže byť za tým aj to, že je jednoducho len milý a priateľský. Keď už mu napíšeš, tak ťa nebude ignorovať, no nepotrebuje ti písať ako prvý. Berie ťa len ako kamarátku a za vašou komunikáciou nevidí nič viac. A ani od teba nič viac nechce.

Nech už sa na neho vzťahuje ktorýkoľvek z týchto dôvodov, mala by si vedieť, že s ním ťa dlhodobý vzťah nečaká. Ak by mu na tebe naozaj záležalo, kedykoľvek by sa ozval ako prvý on.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating