Asi neexistuje človek, ktorý by zažil vždy len dobrý rozchod a zostal so svojim partnerom priateľ aj naďalej. Za svoj život zažiješ zlý rozchod aspoň raz. Prečo je tomu tak? To ti dnes prezradí tvoje znamenia z horoskopu.

Baran

Aby si pocítila, ako ťa dokážu druhí zraniť. Pretože sa niekedy správaš tak, akoby boli pre teba všetci samozrejmosťou.

Býk

Aby si vedela, že nie každý ťa bude ľúbiť úprimne a niekto ťa môže mať len pre vyplnenie voľného času, pretože si bola veľmi naivná.

Blíženci

Pretože len tak zistíš, že nie každému ide o rovnocenný vzťah a niekto chce z neho len výhody.

Rak

Aby si vedela, aké je to „padnúť na dno“. Vždy si lietala a myslela si si, že tebe sa to nemôže stať.

Lev

Aby si dala šancu presne tomu, kto si ju zaslúži a nie niekomu, kto ťa má len pre parádu a na to, aby sa s tebou mohol ukazovať.

Panna

Aby si pocítila, že nie vždy musí byť všetko podľa teba. Myslela si si, že vám to vydrží a rada si plánovala veci dopredu – niekedy to je viac na škodu, ako na úžitok.

Váhy

Aby si vedela, že aj druhí ľudia vedia ubližovať. Nie vedome, no v tvojom živote si ubližovala viac druhým ty, než oni tebe. Mala by si to prestať robiť.

Škorpión

Pretože len tak pochopíš, že život nemôže byť podľa teba a nejde si ho zjednodušiť. Za veci, ktoré naozaj chceš musíš bojovať.

Strelec

Pretože vďaka tomu sa ti otvoria oči a pochopíš, kto stojí pri tebe a kto sa s tebou chce baviť len vtedy, keď sa ti darí a je všetko v poriadku.

Kozorožec

Aby si vedela, že na slovách a komunikácii záleží. Tvoj priateľ sa s tebou rozišiel preto, pretože si mu nehovorila o tom, čo je zlé a čo by ste mali zlepšiť.

Vodnár

Aby si pochopila, že nemôžeš od ľudí očakávať niečo, čo nie je v ich silách. Tvoj priateľ jednoducho neuniesol tvoje požiadavky.

Ryby

Aby si sa vedela otvoriť druhým ľuďom (druhému pohlaviu). Občas sa všetci cítime zle, no to nie je dôvod na to, aby si to dusila v sebe a potom nečakane vybuchla a prišla s rozchodom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.