Photo by Pexels from Pixabay

Túžime po ňom všetky, ibaže niekedy sa pýtame samy seba, či vôbec taký ešte existuje. Tiež máš problém natrafiť na dobrého muža?

Romantické filmy a knihy nás neustále presviedčajú o tom, že dobrí a pozorní muži ešte stále existujú, len treba poriadne hľadať. Museli sa ale veľmi dobre ukryť, pretože v súčasnosti je čoraz ťažšie na niekoho takého naraziť. Prečo je to tak?

Vysoké očakávania

Možno si si toho svojho vybásnila až tak veľmi, že tak dokonalý človek jednoducho neexistuje. Samozrejme, že každá z nás by chcela perfektného chlapa, no niekedy máme trochu vysoké očakávania, a tak prehliadame aj to dobré, čo nám život ponúka.

Vždy si v kútiku duše myslíš, že niekde je ešte lepší chlap, tak tomuto nedáš poriadnu šancu, aby sa prejavil a aby si ho dobre spoznala. Tvoj pravý už možno okolo teba prechádzal, no ty si ho prehliadla. Čo keď sa už nevráti?

Už sú zadaní

Je to proste tak. Tí najlepší neostanú dlho single. A tebe neostane nič iné, len svojej kamoške či susede závidieť, kde splašila takého pána božského. To, že sú ale teraz zadaní, ešte neznamená, že sa časom nerozídu. Ako sme spomenuli vyššie, musíš mať oči otvorené, pretože často prehliadneš to, čo ti život hodí popod nohy.

Hľadáš na zlých miestach

Ako si hľadáš nového partnera? Používaš aplikácie na randenie alebo ideš do terénu? V tomto prípade sa naskytá otázka, kde si myslíš, že sa dokonalý chlap bude nachádzať. Možno hľadáš len na zlých miestach. Ten najlepší sa asi ťažko objaví len tak náhodne v bare. Skús navštevovať miesta, kde je to pravdepodobnejšie.

Ale, samozrejme, nesiľ to a nechoď na miesta, ktoré tebe nič nehovoria, pretože potom by ste asi ťažko nachádzali spoločnú reč.

Nie si ešte pripravená

Možno si hovoríš, že by si chcela niekoho nového, aj sa snažíš hľadať, no v skutočnosti dobre vieš, že ešte nie si na nový vzťah pripravená. Najskôr sa musíš naučiť žiť sama so sebou, nabrať sebavedomie a sama uvidíš, ako ľahko to potom pôjde. Načo sa zbytočne ponáhľať.

Je pravda, že dnes je čoraz ťažšie nájsť dobrého chlapa. Kvôli filmom si možno namýšľame, že chceme „bad boys“, no v kútiku duše túžime po romantike ako z filmu. Aj v tomto prípade teda platí, že kto hľadá, ten nájde. Musíš len byť trpezlivá a mať oči otvorené. Daj šancu aj niekomu, o kom si na prvý pohľad nemyslíš, že je dokonalý. Zdanie ale môže klamať. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating