zamilovaní partneri
Pexels/Jonathan Borba

Určite si už zažila aj ty niečo podobné, ak nie úplne rovnaké. Motýle v bruchu, myseľ na opačnom konci sveta a o tom blaženom úsmeve ani nehovorím. Jednoducho si sa zamilovala raketovou rýchlosťou. To je síce v poriadku, avšak na druhej strane často nebezpečné. 

S veľkou pravdepodobnosťou si sa aj v tomto momente zamyslela nad dôvodom a kladieš si otázku, prečo by mala byť tvoja zamilovanosť akousi prekážkou.

Buď opatrná

Samozrejme, nie je na tom nič zlé, no netreba zabúdať byť aj v tomto prípade opatrnou. V niektorých prípadoch obzvlášť. Môžeš tak predísť zbytočnému sklamaniu. A nebude to kvôli nemu, ale kvôli sebe samej. Práve k nemu dochádza u žien častejšie ako u mužov.

Najviac nebezpečné sú začiatky

Ruku na srdce, všetky začiatky sú krásne. Viaceré naozaj ako z rozprávky. Vtedy sme najšťastnejšie stvorenia na tomto svete. Takmer všetky (ak nie úplne všetky) myšlienky sústredíš len naňho a nevieš sa dočkať tej chvíle, kedy ho znova uvidíš. Veľkú úlohu v tomto smere zohrávajú aj tvoje predstavy, ktoré sú častokrát väčšie ako samotná skutočnosť.

A práve v tomto momente zvykne nastať najväčší problém. Pretože častokrát sa nezamiluješ iba doňho, ale zamiluješ sa do predstavy o tomto pánovi dokonalom. Predstavivosť je veľmi krásna a pozitívna vec, no je potrebné vedieť s ňou aj pracovať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating