Slovo cvičenie mi dokáže pokaziť deň. Popravde, robím to naozaj nerada, no viem, že to jednoducho potrebujem. Keďže mám rada svoje telo, chcem preň len to najlepšie.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Pomaly prichádza zima – najťažšie obdobie roka pre fitness. Počasie je studené, domom rozvoniava varené vínko, človek by len leňošil a.. jedol.

No nenechám zimu, aby ma tento rok zdolala. A mám pre teba hneď niekoľko dôvodov, prečo by si do toho mala ísť so mnou.

1. Telo na leto sa robí v zime

Určite si to zažila, keď sa v máji snažíš rýchlo dobehnúť všetko, čo si v zime zanedbala. Zvyčajne je ale už neskoro. Ak chceš dobre vyzerať v plavkách, musíš začať už teraz.

2. Počas sviatkov to potrebuješ ešte viac

Víno, pečené sladkosti, zemiakový šalát, to všetko sú veci, ktoré nám z pohľadu fitness škodia. Aby sme to vykompenzovali, potrebujeme zabehnúť ešte o kus viac a urobiť ešte jednu sériu drepov navyše.

3. Tvoja myseľ sa ti poďakuje

Po celom dni vysedávania doma je svičenie v chladnom zvuku veľmi prospešné pre tvoju myseľ a málo čo ti pomôže lepšie zrelaxovať.

en.nshapefitness.vn

4. Žiadne drahé permanentky

Nebola som si istá, či to tu spomenúť, no predsa. Predstav si, koľko peňazí môžeš ušetriť, ak budeš preferovať cvičenie vonku, ktoré je pri správnom programe rovnako efektívne. Ušetrené peniaze môžeš minúť na darčeky.

5. Robíš niečo, čo iní nie

Možno že by som sa nemala porovnávať s ostatnými, no keď ma rodičia nazývajú bláznom a ja napriek tomu nasadím tenisky, cítim sa ako superhrdina.

6. Čas osamote ti len prospeje

Nájsť si po ťažkom dni čas na seba, ešte počas sviatkov, to nie je také jednoduché. Možno práve cvičenie je spôsob, ako si dopriať priestor na prehodnotenie svojich myšlienok.