pexels.com

Nikto nepoznáme kľúč ku šťastnému životu a je to úplne v poriadku. Život nie je určený pre priemerné momenty. Život nie je vytvorený pre to, aby si zostala stagnujúca a robila to isté a znova a znova. Život nie je určený na plytvanie tvojim časom cez každý východ slnka a každý západ slnka.

Nemôžeš ísť späť a zmeniť minulosť. Ale môžeš kráčať vpred a rozhodnúť sa, že v budúcnosti tú chybu už druhýkrát neurobíš. Život je stvorený na popíjanie vína pri hviezdach so svojimi najlepšími priateľmi. Život je o magických okamihoch, no aj smutných chvíľach, no ty s tým neurobíš nič. Musíš si to len užívať. Je to balans.

Keď máš pocit, že o všetko prichádzaš, spomeň si na stromy, ktoré každý rok stratia všetky listy. A napriek tomu zostávajú stáť vzpriamené a čakajú na lepšie časy. Život je stvorený pre tvoje sny, na ktorých musíš zamakať, no ktoré sa ti môžu splniť, ak budeš chcieť. Život je len taký, aký ho urobíš.

zdroj: unsplash.com

Život je stvorený pre leto, pre nekonečné slnečné lúče a chvíle, ktoré môžete znovu a znovu prežiť. Bez ohľadu na sezónu. Život je stvorený pre veľké objatia a dlhé rozhovory s ľuďmi, ktorých máš rada. Je stvorený pre pekné slová, pre vzácne okamihy a pre dlhé zimné večery, kedy len tak popíjaš čaj a užívaš si pohodu. 

Tvoj život je o tebe a o tvojom rozhodnutí, či ho chceš prežiť najlepšie, ako vieš, alebo či ho chcem celý preplakať a čakať na akýsi zázrak. Od života dostaneš len toľko, koľko mu dáš. Na tejto planéte neexistuje ani jedna osoba, ktorá by mala byť na teba zlá alebo by ťa mala položiť k zemi. Na tejto planéte  neexistuje niekto, kto by ťa mal psychicky zničiť, pokiaľ mu to sama nedovolíš. Jedného dňa nájdeme to, čo tak veľmi chceme a hľadáme. A možno nie. Možno nájdeme niečo oveľa lepšie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife