Budeš v poriadku, naozaj.

Ja viem, že teraz tomu nemôžeš uveriť. Cítiš sa mizerne a nikdy si si nemyslela, že by sa ti to mohlo stať. Je strašidelné, keď od teba odíde človek, s ktorým si plánovala, že budete spolu navždy.

Všetko čo teraz máš si TY. Avšak, cítiš sa bezmocne a utrápene.

Pýtaš sa samej seba, prečo je to tak nespravodlivé. Prečo si dala do vzťahu všetko a nič ti nezostalo. Prečo odišiel, keď ti hovoril, ako ťa ľúbi.

Budeš v poriadku, naozaj.

View this post on Instagram

MOOD!! Merry Christmas!! Tag your babe @bless.travel

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Aj tvoji priatelia (a rodina) to vedia. Možno si už zlomeným srdcom prešli a preto vedia, aké to je. Poznajú ten pocit bezmocnosti a toho, že sa cítia na všetko sami.

Stále máš však pocit, že je s tebou. Že ťa nikdy neopustil. Vidíš ho vo fotkách, ktoré spolu máte. Cítiš ho na tričku, ktoré si u teba zabudol. Spomenieš si na neho vždy, keď ideš niekam, kde ste spolu chodili vy. Je všade. Doslova cítiš, ako ti prúdi telom. Túžiš po tom, aby si si ho mohla vytrhnúť zo srdca, pretože ho už viac nechceš vidieť. Zlomil ti srdce a zanechal v ňom dieru, ktorá je iná, než ostatné. Táto diera je od prvej lásky. Prvej väčšej lásky, ktorá bola naozajstná. Vieš, že to tak bolo, pretože si na lásku neverila, dokým si ho nestretla. No teraz máš problém uveriť tomu, že bude všetko dobré.

Budeš v poriadku, naozaj.

Jedno zlomené srdce nie je niečo, kvôli čomu by sa ti mal zrútiť celý svet. Ty si predsa silná žena, ktorá chce niečo dosiahnuť a má ambície. Odmietaš smútiť celý život a byť pripútaná k minulosti. Chceš sa pohnúť ďalej a veriť, že máš šťastie.

Drahá, ver mi, že pravú lásku nájdeš. Možno nie teraz, možno nie o rok a možno nie ani o dva roky. No nájdeš ju. Budeš to vedieť, pretože pravá láska od teba už nikdy neodíde.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.