Prestaň pozerať na obrazovku telefónu. Prestaň kontrolovať messenger v snahe nezmeškať od neho správu. Prestaň strácať svoju hodnotu tým, že budeš zúfalá a písať mu neustále dookola s tým, aby ti odpísal.

Nemôžeš čakať na to, aby ti odpísal a popritom si nechať ujsť svoj vlastný život. Nemôžeš stráviť každú sekundu premýšľaním o tom, čo asi robí, keď ti neodpisuje. Nemôže ťa takto držať vo svojej moci.

Ak ti odpíše krátkou správou, neraduj sa. Nepredpokladaj, že mu na tebe záleží. Že sa o teba zaujíma, že má s tebou niečo spoločné. Lebo pravdepodobnosť je taká, že keď čítal tvoje zúfalé správy, iba prevracal očami.

A nemôžeš sa nenávidieť za to, že si mu poslala prvú správu. Nehovor, že si hlúpa, ak si sa s ním snažila spojiť. Nepredávaj sa lacno. Nedovoľ, aby niekto obyčajný dostal to najlepšie z teba.

Nemôžeš  byť vystrašená z toho, ak prejde desať minút a on ti neodpíše. Pretože aj keď si pre neho priorita, môže chvíľu trvať, kým sa dostane k telefónu. Nemôžeš očakávať, že bude robiť všetko pre teba a nemôžeš očakávať, že budeš centrom jeho sveta.