instagram/allisonbickerstaff

Šaty robia človeka. Je to fakt, ktorý sa dlhé roky nemení. Drahá žena, čítaj ďalej, ak sa v šatách necítiš dosť dobrá, alebo dosť pekná.

Si krásna a môžeš nosiť šaty, ktoré sa ti páčia. Môžeš ich nosiť aj vtedy, ak tvoja veľkosť nie je len xs. Šaty z teba urobia ženu, ktorej sa zvýraznia krivky a všetci muži po nej túžia.

Si krásna a môžeš si kúpiť také šaty, ktoré už dlho chceš. Vôbec sa nemusíš dívať na to, či sa páčia ostatným alebo nie. Budú tvoje a ty ich budeš mať v šatníku, nie oni.

Si krásna a vzácna. Nemusíš vážiť 50kg na to, aby si si mohla obliecť šaty na ramienka. Môžeš si obliecť šaty, ktoré odrážajú tvoj vkus a cítiš sa v nich dobre.

Si dosť dobrá a nemusíš sa zaoberať tým, čo si myslia ostatní. Nejde o nich, ide o teba. Ak ti šaty robia radosť, no nenosíš ich, pretože máš myšlienky „čo si o mne pomyslia druhí ľudia“, „ako v nich budem vyzerať“, „zvýraznia moje slabé miesta“, prehodnoť svoj život. Naozaj dovolíš, aby ťa takto ostatní ovládali?

Si dosť dobrá na to, aby si si vážila svoj názor. Názor druhých môžeš brať do úvahy, môžeš zaň poďakovať a to je všetko. Nemusíš sa ním riadiť. Vieš si predstaviť, ako by vyzeral tvoj život, keby si sa riadila len druhými ľuďmi? Vôbec by si nebola šťastná.

Prichádza jar a leto, teda obdobia, ktoré sú stvorené na šaty a sukne. Pociťuješ úzkosť z toho, že by si si ich mala obliecť? Prečo? Kto to spôsobil?

Si krásna a keď nájdeš šaty, do ktorých sa zamiluješ, obliekaj si ich často. Nos ich s hrdosťou a nehanbi sa. Ak s tým bude mať niekto problém, bude to preto, pretože je on sám málo sebavedomý a nemôže sa dívať na to, aká si krásna. Nedovoľ aby ťa názory druhých ovplyvňovali do takej miery, že nebudeš žiť svoj život.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife