unsplash.com

Tento článok je venovaný Tebe, tej, ktorá sníva o lepšom živote, práci, kamarátoch priateľovi či priateľke.  Je o tom ako sa nemáš báť snívať a plniť si svoje sny. Verím tomu, že to v dnešnej dobe nie je také ľahké.  Nie je ľahké plniť si svoje sny. Dnes je všade obrovská konkurencia a možno práve toto ťa od toho všetkého odrádza. Odrádza ťa bojovať a dosiahnuť  to o čom snívaš.

pinterest.com

Musíš si uvedomiť,  či to o čom snívaš naozaj chceš. Myslím tým skutočne, vrúcne a z celého srdca. Ak si zistila, že nie, nevadí,  prajem ti veľa šťastia v tvojom živote.  Ak áno, gratulujem, vitaj medzi nami. Musíš si uvedomiť jedno, dnes musíš bojovať za to, čo chceš dosiahnuť omnoho viac ako kedysi.  Musíš chcieť pracovať na tom čo chceš veľmi dlhú dobu, aby si dosiahla len malilinký úspech so všetkých tvojich snov. Musíš vytrvať. Nesmieš sa vzdávať pri prvom probléme alebo pri prvej chybe. Nečakaj, že nebudeš robiť chyby. Každý robí chyby, veď si človek, a ten rozhodne nie je bez chyby. Jediné čo ti ostáva je, poučiť sa zo svojich chýb a pokračovať ďalej k dosiahnutiu tvojich snov.

Možno cesta k tvojmu snu nie je rovná, možno je kľukatá a bude plná prekážok, možno bude príliš jednoduchá. Možno budeš mať hneď šťastie, možno budeš mať dlhšiu dobu smolu. Možno jedno, možno druhé. Už vieš kam tým smerujem? Je to veľké možno.

Možno tvojím snom nakoniec nebude výsledok, ale samotná cesta. Nikdy to ale nezistíš ak to neskúsiš . Vždy je lepšie to skúsiť a nedosiahnuť svoj ciel ako to neskúsiť a celý život sa pýtať. Čo keby.

Preto, drž sa svojich zásad, svojich cieľov, princípov, buď sama sebou a nikdy sa nevzdávaj. A nakoniec sa tvoja tvrdá práca vyplatí. Ver mi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife