Tento článok je venovaný všetkým dievčatám, ktoré sa boja ľúbiť. Dievčatám, ktoré to v živote nemali jednoduché. Takým, ktoré si museli prejsť rôznymi neľahkými životnými situáciami, a aj tak tu stále stoja, s hlavou hore a očami smerujúcimi rovno dopredu.

Všetkým tým, ktoré to nemali vždy ľahké a museli sa spoľahnúť jedine na seba. Dievčatám, ktorým život priniesol okamihy, kedy nevedeli ako ďalej. Ženám, ktorým neraz chýbala láska a človek, na ktorého sa mohli obrátiť, keď to potrebovali. No aj napriek tomu, to vždy zvládali. Je presne pre tie dievčatá, ktoré si prehrávajú svoju minulosť a snažia sa s ňou zmieriť. Pochopiť ju, zobrať si z nej čo sa dá a ísť ďalej. Je venovaný pre ženy, ktorých srdce bolo zlomené na milión kúskov. A ony ho pozliepali naspäť do kopy. Aj pre tie, ktoré na tom stále tvrdo makajú. 

unsplash.com

Dievčatám, ktoré síce nevedia, kam presne ich cesta smeruje, no neboja sa po nej jazdiť vpred. Ženám, ktoré sa boja vody, no aj napriek tomu v nej plávajú. Tým, ktoré sa stále snažia pochopiť život. A vyžadujú od neho omnoho viac, než tí ostatní. Vedia, že sa nehodlajú usadiť, pre niečo čo ich nenapĺňa. Je pre dievčatách, ktoré si vážia seba, aj keď si ich nik iný nevážil. Pre tie, ktoré poznajú svoju cenu a vedia, že si ich nezaslúži len tak niekto.

Toto je pre ženy, ktoré majú veľké ambície. Pre tie, ktoré chcú vyťažiť maximum z každej príležitosti, no aj napriek tomu sa boja milovať. Je určený dievčatám, ktoré sú hrdé, sebavedomé a sebestačné, no aj napriek tomu túžia po láske. Tým, ktoré sa boja. A nechávajú si vždy zadné vrátka otvorené, keď začnú mať pocit, žeby mohli byť zraniteľné. Tým, ktorým bolo ublížené. A presne tým, ktoré majú strach, že im bude ublížene znova.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Dievčatám, ktoré a boja, žeby kvôli niekomu inému, mohli stratiť seba.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Komentáre