Ak chceš mať úspešný život, musíš mať najprv úspešné myšlienky a potom konanie. Všetko závisí od toho, ako sa k veciam a situáciám, ktoré sa nám stanú, postavíme. Ak si zo všetkého zoberieme len to dobré, budeme napredovať a rásť.

Dnes ti ukážem, aké znamenia budú mať tento mesiac úspešný, pretože veria, že to tak bude. Majú silné myšlienky a nenechajú sa ovplyvniť jedným zlým obdobím.

Rak

V októbri budeš mať veľa síl. Začneš pár nových projektov a pochopíš, že sa ti lepšie pracuje, ak máš toho viac. Budeš síce zo seba vydávať maximum, no zaspávať budeš s úsmevom na tvári. Aj keď to zo začiatku nepôjde ľahko, dostaneš viac zisku a uznania. Vo vzťahoch zažiješ veľa radosti a namiesto toho, aby si s rodinou a blízkymi trávila veľa času doma, vyberieš si radšej menej času, no o to viac kvalitnejšieho.

Kozorožec

Priznáš si, že nie vždy musíš mať pravdu. Hádky síce (za každú cenu) nevyhráš, no budeš viac pripravená do života. V niektorých pracovných dňoch sa riadne zaprieš a budeš musieť urobiť nové veci. Október bude pre teba mesiac skúšania, padania a objavovania. Po tomto veľmi búrlivom období príde čas, kedy si oddýchneš a budeš mať z toho radosť. V rodine si viac začneš všímať záujem okolia o tvoje zdravie. Pesimistické myšlienky vystriedajú pozitívne a s radosťou sa budeš vracať domov.

Váhy

Zvyčajne nevieš, kde ti v tomto období hlava stojí. Nadobudneš pocit, že všetci sú proti tebe a pri sebe nemáš nikoho. Našťastie rýchlo pochopíš, že vďaka tomu, čo sa ti deje dnes, budeš zajtra úplne niekde inde. V rodine si vyjasníš pár nedorozumení a pochopíš, že láska je väčšia než vaše hádky, ktoré sa vás snažili len rozdeliť. Ak si single, tak ťa čaká stabilné obdobie a ani tento mesiac sa pre teba nestane osudovým, no môžeš stretnúť niekoho, kto tvoj život do značnej miery ovplyvní.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.