unsplash.com

Toto by mal byť dôvod, prečo sa k sebe nikdy nevrátime. 

Boli sme silným párom. Zažili sme ťažké chvíle, ale všetko sme prekonali. Všetci nás videli ako dokonalý pár – z ich pohľadu.

Ale naša láska nebola vždy pekná. Nevedela som, že láska môže aj ubližovať. Nikdy som nevedela, že milovanie niekoho príliš veľa, dáva druhému silu na to, aby ubližoval. Nikdy som si ani nemyslela, že by mi láska mohla ublížiť. Nevedela som, že si to urobil. A potom si odišiel.

V istom momente si ma presvedčil, že som urobila niečo zle. A ty si tu nebol. Bola som sama. Dni sa zmenili na mesiace. Dni, kedy som sa skúšala presviedčať o tom, že všetko bude v poriadku. Ale nič nepomáhalo a ja som sa cítila horšie a horšie. Uvedomila som si, že to, že ťa držím stále blízko seba, bol dôvod na to, prečo to bolí. Že máš stále miesto v mojom srdci.

Takže som ťa pustila. 

Nechala som ťa ísť. 

Zbavila som sa pocitov, ktoré som pri tebe cítila. 

Zacelila som veci, ktoré boli puknuté a roztrieštené na malé kúsky. 

Bola som osamelá, smutná, šialená, zúfalá –  bolelo to však stále. Po čase si sa rozhodol prísť a obrátiť mi život naruby. Znovu si tu bol a ja som mala pocit, že minulosť sa opakuje. Bola som tebou taká posadnutá, že som zabudla na seba. Zabudla som, že môžem byť šťastná aj bez teba.

Že toxický vzťah, ktorý sme pred rozchodom dlhšie obdobie mali, nebol dobrý. 

Utiekla som od teba.

Nie preto, pretože som sa bála, čo bude. Ale preto, pretože nechcem, aby si mi viac ubližoval. Nikdy sa nemôžem uzdraviť, ak budeš stále nablízku.

Ty si ten kraj zlomeného skla, ktorý mi prerezal srdce a vďaka tebe som vykrvácala. Zahojila som sa. Ale nikdy viac to už nechcem zažiť. 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating