Tvoj frajer by ti mal byť aj najlepším kamarátom. Mali by ste sa vedieť o všetkom pozhovárať a so všetkým sa zdôveriť. Od tých najbežnejších banalít, až po intímne a vážne témy. Je však zopár takých, ktoré si radšej nechaj pre svoje kamošky. Ktoré to sú?

Tvoj bývalý? Tabu!

Počúvať o vašich ex nechce zrejme ani jeden z vás. Samozrejme, ak máte úprimnú chvíľku o bývalých vzťahoch, nepočíta sa to. No vyťahovať len tak spomienky so svojím bývalým pred terajším nie je v poriadku. Je to akoby si si minulosť ťahala všade so sebou. Nespomínaj historky s ním, a hlavne, neporovnávaj ho so súčasným partnerom. Takto mu len budeš znižovať sebavedomie a on bude pochybovať o tvojich pocitoch k nemu.

Kde by ste mohli mať svadbu

Najmä, ak ste spolu len zopár týždňov. Ak ho teda nechceš hneď odplašiť. V začiatkoch vzťahu je téma ďalekej budúcnosti pre chlapov strašidelná. Ešte len ste si začali a už má pocit, že je zviazaný navždy. A pritom by ste možno mohli mať skvelú budúcnosť. Možno ste spolu dlhšie, milujete sa a takéto témy už rozoberáte, no ver, že on je v duchu vždy vystrašený.

Klebety, klebety, klebety

Kto, kde, s kým, ako, kedy, … ak nejde o relevantné veci, ver, že ťa počúva štýlom jedným uchom dnu a druhým von. Mužov naozaj nezaujímajú ženské klebety a nechcú riešiť veci, ktoré ich život nijako neovplyvňujú. Tieto témy si radšej nechaj na pokec pri kávičke so svojou najlepšou kamoškou. Och, a ešte jedna vec. Nemusíš mu vešať na nos, že sa spolu bavíte aj o ňom. To chlapi nemajú radi – zneisťuje ich, ak vedia, že ich s kamoškami riešite.

Ženské problémy

Že v drogérii nemali make-up, ktorý potrebuješ, ktorý odtieň červenej sa ti na perách hodí najviac, že ti rýchlo rastú chĺpky na nohách… všetky tieto „problémy“ si nechaj pre seba do kúpeľne alebo zavolaj kamoške. Ženský svet a všetky jeho tajomstvá sú pre mužov španielska dedina. Nikdy sa v tom nebudú vyznať, nikdy ti nebudú vo všetkom radiť a hlavne, vôbec ich to nezaujíma. Nechaj si niektoré témy v zásobe pre svoje ženské okolie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.