Ahoj R…

Už je to nejaký čas čo sme spolu nehovorili ako pár. Je to od tej osudnej noci, vieš od ktorej. .  od tej, kedy si sa rozhodol dať nášmu vzťahu a našej láske konečnú, odvtedy čo ma nahradila iná. Nemám ti to za zlé. Naozaj. Predsa ma poznáš a vieš čo vždy hovorím “ Každý z nás má právo vybrať si svoju cestu, smer ktorým sa chce vydať“ no a toto presne platilo aj tu. Ty si si vybral ju, zrejme si mi nechcel ublížiť, ale stalo sa. Upps.
 Boli sme spolu krátko, veľmi krátko, no za tu dobu si ma naučil veľmi veľa vecí, za ktoré ti budem navždy vďačná. Ale predsa len tu je jedná vec, ktorá ma hnevá. Prečo si to urobil práve ty? Prečo to nemohol byť niekto iný. Ach. Toľko rokov som venovala svoju lásku mužovi, ktorý o ňu nestál, nebol jej hodný a potom si sa objavil ty a ja som verila vo svoj šťastný koniec. Naozaj nebolo príjemné dozvedieť sa túto informáciu, že tvoje pery patria inej slečne. No, to nebolo to najhoršie. Najhoršie je to, že si úbohý! Po toľkých motivačných príspevkoch na tvojom profile, po toľkých rečiach a statusoch o tom ako dokážeš ľúbiť, o tom ako pravá láska existuje, o tom že by si nikdy nedokázal opustiť ženu, ktorú miluješ, o tom, že to medzi nami je pravé, urobíš niečo takéto?! A ani sa k tomu nepriznáš? Ehm, ani si sa o tom nezmienil. Až do momentu, kedy po troch týždňoch som to nevydržala a nakričala na teba, že všetko viem, že máš byť chlap a povedať mi pravdu do očí. Ani vtedy si nemal silu urobiť to.

Poprel si pravdu, ktorá bola jasná.. Tváril si sa že si nič zlé neurobil, bránil si sa slovami, že celé to je výmysel.

 Keby si sa k tomu postavil hneď ako bolo treba, že by si sa snažil povedať mi to a vysvetliť, dokázala by som ti to odpustiť. Ale ak nemáš odvahu mi pozrieť do očí aj v momente, keď viem ako to celé bolo a priznať si chybu, prepáč, nemôžeš byť viac súčasťou môjho života. Nikdy viac ňou nebudeš ..
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.