chémia vo vzťahu

Hovorí sa, že je veľké nešťastie, ak do tvojho života príde správna osoba v nesprávny čas. Je to však skutočne pravda? Lebo niektorí ľudia zase hovoria, že neexistuje nesprávny čas, len nesprávna osoba. No u teba sa môže odohrať aj taká situácia, že spoznáš správnu osobu aj v správny čas, všetko bude perfektné, iba chémia bude chýbať.

Možno si povieš, že chémia nie je potrebná, nie si predsa zviera. Avšak, bez chémie to jednoducho nefunguje. Ten správny pár by mal mať vždy chémiu, aspoň v začiatkoch.

Úprimná pravda je, že chémia je dosť dôležitá, aj keď sa často zanedbáva. Možno je to plytké, ale ak by z muža nevyžarovala charizma, nikdy by ťa nezaujal. Dokonca by si si ho možno ani nevšimla.

zalubeny-par
zdroj: Pexels/cottonbro

Úprimná pravda je, že keď stretneš toho správneho človeka, ale nepriťahuje ťa, môže ťa to veľmi bolieť. Na jednej strane by si s ním aj vzťah chcela, naozaj veľmi, ale na druhej strane by si sa pri milovaní musela asi pretvarovať. Chémia je úzko spätá s vášňou, ktorú taktiež potrebuješ na to, aby si vedela s mužom budovať zdravý vzťah. Lebo všetci dobre vieme, že milovanie je pre vzťah zdravé.

Pravdou teda je, že by si mala hľadať správnu osobu dovtedy, dokým pri nej nebudeš cítiť chémiu a prepojenie.

Správna osoba si na teba počká

Možno si chlapa s chémiou nespoznala preto, pretože máš pred sebou veci, pri ktorých by ťa zbytočne len brzdil. Vďaka tomu, že počkáš a budeš sa teraz venovať sebe, bude tvoje hľadanie v budúcnosti úspešné. Len tomu daj čas.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating