Photo by DeMorris Byrd on Unsplash.com

Láska nie je to, keď ti povie, že si krásna.

Láska nie je to, keď ti povie, že vyzeráš úžasne.

Láska nie je to, keď ti povie, že ten make-up ti pristane.

Láska je to, keď ti povie, že si šikovná.

Láska je to, keď ti povie, že vieš výborne variť.

Láska je to, keď ti povie, že to zvládneš, aj keď si neveríš.

zdroj: Photo by DeMorris Byrd on Unsplash.com

Pravá láska si vôbec nezakladá na kráse, pretože by potom nemohla zostarnúť. No práveže keď si staršia, vnímaš lásku viac. Keď už nie si možno najchudšia, keď už sa ti nechce dávať špirálu každý deň, keď už po práci nemáš energiu cvičiť každý deň, keď už nenosíš šaty v bežný deň a on ti aj tak povie, že ťa ľúbi, vieš to oceniť viac.

Lebo to, či si krásna alebo nie, vyžaruješ zvnútra. Nezáleží na tom, či si strávila hodiny a hodiny v kúpeľni, aby si sa zapáčila ostatným. Záleží na tom, či si spokojná sama so sebou.

Tvoj priateľ už nebude mať nervy na to, aby každý deň od teba počúval, ako ti ten make-up neladí, ako si pribrala, ako si si zašpinila tričko, ako si si našla vyrážku na tvári…tvoj priateľ ťa bude skutočne ľúbiť takú aká si. Pre neho sú častokrát tieto veci, ktoré si my ženy pripúšťame, len drobnosti.

On si to vôbec nevšimne, ak na to neupozorníš.

Musíš pochopiť, že pravá láska nie je o tom, kto a ako vyzerá. No o tom, či si dvaja ľudia rozumejú, či majú spoločné názory, či vedia riešiť problémy a úprimne si povedať, čo sa im páči a nepáči.

Keď ti to takto s priateľom bude fungovať, potom vám to vydrží dlhšie.

Pretože krása za tie roky zmizne a už tu nebude, no porozumenie a dôvera (ak sa niečo nenávratne nepokazí) nezmiznú, tie veci budú medzi vami stále.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating