Americký herec Dwayne Johnson (The Rock) je doslova kus skaly. Avšak pod touto veľkou vrstvou svalov sa skrýva aj niekto iný – starostlivý otec. Dwayne si počas svojej hereckej kariéry zahral v mnohých filmoch, medzi ktoré sa radí tiež rozprávka Viana. V nej obsadil postavu Mauiho, no jeho dcérka mu to stále neverí. Viac o tom informoval The Rock na svojom instagramovom profile.

Dwayne Johnson je otcom troch dcér: Simona Johnson, Jasmine Johnson a najmladšou je Tiana Johnson. Práve tá dáva oteckovi najviac zabrať. Známa detská rozprávka Viana sa aj jej zapáčila. Jedným z dôvodov môže byť, že jej milovaný ocko tam dabuje postavu Mauiho. Čo je na tom tak zvláštne? Tia mu to neverí. Odmieta si pripustiť fakt, že spievajúca postavička je v skutočnosti jej otec. Ten sa jej to snaží dokázať každý jeden deň.

Na začiatku mája herec uviedol, že jej to spieva už niekoľký krát. Tých pokusov skutočne nebolo málo, ale rovno 3978. Napriek tomu, že to malá Tia počuje naživo, stále mu neverí. Čo na to vraví jej otec? „Počkajte, kým jej poviem, že jej ocko je taktiež The Rock. Neuverí tomu ani náhodou,“ uviedol v poste. No práve toto sú tie momenty, ktoré mu zlepšujú deň.

Pred pár dňami však herec znova dostal nádej. Opakovane jej zaspieval vo videu obľúbenú pesničku „You’re Welcome“ a následne sa opýtal: „Tia, je ocko Maui?“ Jej odpoveď bola veľmi rázna: „NIE!“

Detská úprimnosť dokáže zaraziť nejedného dospelého človeka. The Rock to berie s nadhľadom a vždy má vďaka tomu dôvod na úsmev. Práve toto sú tie spomienky, na ktorých sa budú o pár rokov veľmi zabávať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.