Ak nie si so sebou spokojná, vieš na sebe pracovať alebo podstúpiť zmeny, po ktorých veľmi túžiš. Medzi ne patrí aj zväčšenie pier. Hoci to vyzerá jednoducho, mala by si dbať o to, komu sa zveríš do rúk, aby si nevyzerala ako kačka alebo obeť včiel. O tejto problematike viac informovala na svojom instagramovom profile slovenská influencerka Sissque. 

Je skvelé, keď sa žena o seba stará. Zvyšuje sa jej tým zdravé sebavedomie, za ktorým sa otočí nejeden človek. Známa influencerka, mamička a podnikateľka Sissque patrí do tejto skupiny dám. V prechádzajúcich rokoch aj ona podstúpila zväčšenie pier kyselinou hyaluronovou. Neskôr si však uvedomila, že menej je niekedy viac. Rozhodla sa zbaviť zvyškov týchto zväčšovacích látok. Práve vtedy sa jej ozvali ženy s veľmi negatívnymi skúsenosťami.

„Netušila som, koľké z vás máte problémy s hrčkami, ste nespokojné s tvarom, rozhodujete sa medzi korekciou – dopichovaním novej kyseliny, či úplnom rozpustení a pichnutí na novo. Ak máte pery v “neopraviteľnom” stave, za mňa radšej rozpustiť a zveriť sa odborníkom,“ poradila čitateľkám vo svojom poste.

Rovnako dôležité je sledovať recenzie danej kliniky. Ak sa odhodlávaš k tomuto zákroku, dbaj na to, komu sa zveríš do rúk, nech potom nemusíš riešiť podobné komplikácie. Sissque sa rozhodla zmenšiť si pery kvôli častej estetickej chybe. „Nechcem si zopakovať to, čom som robila v minulosti, že som sa objednávala na dopĺňanie príliš často a moje pery dosiahli nepekné rozmery a hlavne!!! Pri úsmeve mi nebolo vidieť zuby a vrchná pera sa pri širokom úsmeve takmer dotýkala nosa…“ priblížila známa influencerka. Aj toto sú prešľapy, na ktoré by si si mala dávať pozor.

Samozrejme, je na tebe, akú veľkosť pier si zvolíš. No nezabúdaj na konzultáciu s odborníkom, ktorý ti všetko vysvetlí lepšie a navrhne vhodnejšiu alternatívu. Menej je niekedy viac a tu to platí obzvlášť.

View this post on Instagram

💉👄 Tento rok, po takmer 4 rokoch som si dala opat pichnut pery. Ale uz uplne na novo a na “cisto” 👉🏻 @dermapoint_zilina Minule som vam spominala, ze najskor som si dala uplne rozpustit vsetky zvysky po starych kyselinach hyaluronidazou a na moje prekvapenie vas toto zaujalo viac nez samotne zvacsenie pier! 😉Netusila som, kolke z vas mate problemy s hrckami, ste nespokojne s tvarom, rozhodujete sa medzi korekciou – dopichovanim novej kyseliny ci uplnom rozpusteni a pichnuti na novo. Ak mate pery v “neopravitelnom” stave , za mna radsej rozpustit a zverit sa odbornikom 🙏🏻 Dbajte na referencie a dobre meno kliniky. Aj na zdokumentovanu pracu doktoriek a tiez na kvalitu vyplnoveho materialu🙏🏻 Preco som sa ja rozhodla rozpustit vsetky stare zvysky? 👄Predovsetkym som chcela mensie pery a pery tvarom vychadzajuce z mojich prirodzenych. 👄Chcela som inu vrchnu peru, nez som mala, pretoze som to v minulosti prehanala s doplnanim a clovek sa uci na vlastnych chybach. 👄A tiez, v minulosti som mala v perach 2 znacky kyseliny, na samom zaciatku Restylane a neskor Volabella od Juvederm, ktora sa prestala vyrabat za tie 4 roky. Pery mi vymodelovala primarka @petrasovamaria zakladatelka @dermapoint_zilina Na druhej fotografii mozte vidiet moje pery absolutne natural- s uplne rozpustenou kyselinou a vsimnite si aky mam velky proporcny nepomer medzi vrchnou a spodnou perou(aj to bol dovod preco som sa v 2013 rozhodla💉) a pery s doplnenou kyselinou, tentokrat len 0,4 ml plus kyselinu mam aj v konturach vrchnej pery. Na najblizsie doplnenie pojdem az buduci rok, nechcem si zopakovat to, com som robila v minulosti, ze som sa objednavala na doplnanie prilis casto a moje pery dosiahli nepekne rozmery a hlavne!!! Pri usmeve mi nebolo vidiet zuby a vrchna pera sa pri sirokom usmeve takmer dotykala nosa, preto som vam aj natocila do stories videjko, kde som zosumarizovala principy podla mojho vkusu “spravneho” vyplnenia pier na zaklade odpozorovania u seba ale aj u druhych dievcat a hlavne na “pokaslanych perach” ktore som mala moznost vidiet pri takmer dvojrocnej spolupraci s @dermapoint kde su korekcie na ich dennom poriadku. Nebojte sa zverit tym najlepsim 😉 @dermapoint_zilina ❤️

A post shared by Sissque (@sissque) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.