Hovorí sa, že muži majú na „to“ chuť vždy. I keď sú viac pudovejší ako my, ženy, aj im sa občas stane, že ich chuť  prejde. Tak, ako rýchlo ho vieš rozpáliť, tak rýchlo ho dokážeš aj odradiť. Niektoré podnety jednoducho fungujú tak, že dokážu zabiť každú vášnivú chvíľku. 

Určite nechceš, aby musel myslieť na inú, však? Tak si radšej daj pozor na týchto pár vecí.

Čo to máš na sebe?

Jasné, po rokoch vzťahu už neriešiš to, či máš každý deň na sebe pekné spodné prádlo, keby náhodou … Veď už dobre vieš, že ťa miluje aj v gaťkách, ktoré vyťahuješ, keď máš svoje dni. No oči neoklameš a práve pohľad na tvoje telo v nohavičkách a podprsenke je to, čo je prvým impulzom.

Keď si však svoje biele „bombarďáky“ obľúbiš až príliš, bude mu chýbať to, čo ho prvotne rozpáli. Nehovoriac o tom, že ak sa vrhne na teba a zrazu ich zbadá, tak …

Keď iba tak ležíš

Milovanie je o dvoch ľuďoch, no vždy musí byť jeden trocha viac dominantnejší. Teda, závisí to od polohy. Ak však pri tom ležíš ako taká mŕtvola a nehýbeš sa, ba dokonca, tváriš sa, akoby ťa iba zdržiaval, jeho libido veľmi rýchlo klesne.

Pre mužov nie je v posteli nič horšie, ako uvedomenie si, že to ich drahú nebaví.

Veľa rečí okolo

Intímna chvíľka v posteli naozaj nie je vhodný čas na to, aby si mu hovorila o tom, čo si dnes zažila, čo od neho potrebuješ, či na sťažovanie sa. Vlastne, buď radšej ticho, ak z tvojich úst nemaá vychádzať stonanie a vzdychy, ktoré potvrdia, že si v tom s ním.

„Bolí ma hlava“

Dobre známa výhovorka, no ak ju budeš používať príliš často, môže sa stať, že aj on už stratí chuť navždy a radšej si nájde nejakú, ktorú hlava bolieť nebude. Predstav si, ako ten chudák lezie k tebe do postele s myšlienkou na to, že si užije chvíle s milovanou ženou, no tá ho každý večer odpálkuje.

A čo si budeme hovoriť, se* je dôležitou súčasťou každého vzťahu. Keď to nefunguje, všetko pôjde dole vodou. Nie len jeho nástroj.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.