instagram.com/jackiewyers

Mužom často pripisujeme vlastnosti, o ktorých si myslíme, že ich ženy nemajú. Bohužiaľ, aj ženy vedia byť neverné, neúprimné a vypočítavé. V dnešnom horoskope si môžeš prečítať, v akých znameniach sa rodia tieto ženy.

Ryby

Žena, ktorá sa narodila v znamení Ryby, je tajomná a má rada, ak o ňu muž bojuje. Nedá sa len tak ľahko, všetko má vypočítané dopredu a vie, čo od muža chce. Bezpodmienečná láska nie je nič pre ňu, pretože funguje na princípe „niečo za niečo“. Vyžaduje neustálu starostlivosť a muž musí akceptovať, že si robí čas pre seba. Domácnosť nebude vždy uprataná, no ona bude vždy perfektná.

Kozorožec

Táto žena to hrá na dve strany. Ideálne by bolo, keby mohla mať dvoch mužov. Jedného pre emocionálne potreby, druhého pre financie. Nie je to však možné, preto sa musí uspokojiť s tým, čo je. Prvoradá je pre ňu jej rodina, kariéra a koníčky. Niekde potom je muž, no aj to iba vtedy, ak ju dokáže živiť a šatiť. Od muža očakáva, že bude vodca, ktorý všetko zabezpečí, zorganizuje, naplánuje a ona si bude len užívať. Keď nemôže mať dvoch, musí všetko stíhať (chudák) jeden.

Váhy

Žena, ktorá sa narodila v znamení Váhy, je veľmi krásna a má cit pre módu. Dokáže si muža obmotať okolo prsta a za veľmi krátky čas pre ňu urobí všetko, o čo ho požiada. Nemiluje však úprimne, jej láska je čisto sebecká, pretože chce, aby sa ona mala najlepšie. Tiež chce, aby jej vo všetkom muž vyhovel a aby jej všetko splnil. Využíva ho len na to, aby mohla žiť kvalitný život.

Rak

Táto žena je veľmi náladová. Muž pri nej nikdy nevie odhadnúť, akú náladu bude mať. Zvyčajne sa tvári, akoby bola vedúca domu a neustále musí rozkazovať. Muža chce len preto, aby jej hovoril, aká je krásna, múdra a šikovná. Jej láska vôbec nie je dokonalá, má veľa medzier a dá sa povedať, že muža len využíva. Pre ňu je slovná láska viac, než láska, ktorá sa dokazuje skutkami.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy