Smutná žena
Pexels/Dziana Hasanbekava

Ohováranie nie je síce príjemná záležitosť, ale akosi už do našich komunikačných záležitostí patrí. Kým niektoré ženy sa v ňom vyžívajú, iné sa mu radšej pre dobro všetkých vyhýbajú. Záleží to najmä od individuálnej povahy, a teda aj znamenia, v ktorom sa narodia. Ak ohováranie a faloš neznášaš, tak sa vyhni týmto 3 ženským znameniam, ktoré sa v ňom doslova vyžívajú.

Blíženci

Žena narodená v tomto znamení nosí v sebe 2 osobnosti a preto má vrtkú a nepredvídateľnú povahu. Nikdy nevieš, na ktorej strane bude práve stáť. Kombinácia toho, že vie byť pekne zákerná a toho, že tajomstvá nedokáže udržať, znamená len jedno – veriť sa jej nedá. Aj keď si myslíš, že ju poznáš, môže ťa nemilo prekvapiť.

Vodnár

Žena narodená v znamení Vodnára je spoločenská a má šľachetné srdce. Ak ohovára, tak nie so zámerom, aby niekomu zákerne ublížila. Skôr sa vyžíva v tom, ak môže okolo seba vytvárať drámu, aby sa nenudila. Miluje klebetenie a občas nejaké „fakty“ ešte aj sama prikrášli.

Chybu na vlastnej strane však nikdy neprizná a tvári sa ako nestranný človek. Dokonca je tou, ktorá bude kázať o morálke, aj keď s ňou má sama problém.

Váhy

Aj keď žena v tomto znamení je symbolom spravodlivosti, nevinné klebetenie jednoducho miluje. Ak ohovára, tak nie preto, aby niekomu ublížila, skôr preto, aby vyložila na stôl fakty. Ak vie o niečom, čo sa týka osoby, s ktorou sa rozpráva, jednoducho má pocit, že to má právo vedieť, aj keď tak koná za chrbtom inej osoby.

Napríklad, ak má 2 dobré kamošky, ktoré sú blízke s ňou, ale nie navzájom, povie jednej aj druhej to, čo o sebe navzájom hovoria. Neznesie sa tváriť, že sa nič nedeje. No samozrejme, pripomenie, aby to ostalo iba medzi nimi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy