Niekedy nepozná ani ona samú seba.

Kedysi bola obklopená množstvom ľudí. Dnes skôr vyhľadáva miesta, kde môže počúvať ticho, spoznávať nové, cítiť atmosféru,  alebo len tak sedieť a pozorovať život okolo nej. Má rada svoj život podľa jej predstáv.

Môžeš ju stretnúť vo svetri a čiernych nohaviciach. Svetre by mohla nosiť stále. Má rada svoje plátenky…no keď si to vyžaduje situácia, je ochotná si obuť lodičky.

Vlasy ju väčšinou neposlúchajú…no jej to nevadí, dá si čapicu a problém je vyriešený. Vie však, že je dôležité vyzerať ako tak k svetu, a preto začala cvičiť. Cíti sa kupodivu lepšie. Cez víkend chodí na dlhé prechádzky so psom. Najradšej do lesa. Rada cestuje, spoznáva nové kultúry a nové miesta. Keďže je malá, často sa musí tlačiť dopredu, aby niečo videla.

Miluje jedlo, väčšinou také, ktoré kvôli vysadeniu múky z jedálnička nemôže jesť.  Nepije alkohol, no občas si dopraje kvalitné čierne pivko. Rada pije dobrú kávu alebo čaj z jej plechového hrnčeka. Zbožňuje vône a krémy na ruky. Hudba pre ňu znamená veľa. Začala aj fotiť svoj nevšedný pohľad na svet. Má rada čierno-biele fotky a momentky. Nemá rada strojené fotky a hlavne skupinové fotky.  Nevie, ako sa tam má tváriť.

Miluje čítanie a kreslenie, čiernu a šedú farbu. Má rada svetielka, dekorácie a vonné sviečky. Teší sa z maličkostí a prekvapení. Niekedy jej ku šťastiu stačí dobrá káva, kniha a deka. coffeefoto: www.tapcoffee.co.uk

Vie milovať a to veľmi. Vtedy je schopná urobiť čokoľvek. Dokonca aj prekonať svoj strach (zo šoférovania, lietania alebo neúspechu). Za ľudí, na ktorých jej záleží bude bojovať až do konca, kým nevyhrá.

Nemá rada faloš, zbytočné kecy, násilie, aroganciu, svetlé farby, čistenie sítka v umyvadle, krv a injekcie. Čiže v nemocnici ju nestretnete. Vyhýba sa aj diskotékam. Radšej má galérie, parky a knižnice.

Učí sa mať rada samú seba, a preto znova začala písať a kresliť. No je to ešte dlhá cesta. 

cover foto: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.