Unsplash/Timur Romanov

Určite takého poznáš aj ty. Muža, ktorý má neskutočné ego, aspoň čo sa vzťahov týka. Myslí si, že jeho „šarmu“ žiadna neodolá, aj keď opak je pravdou. Niekedy len pozeráš na chlapa, ktorý si verí v tom, ako dobre mu to s flirtovaním ide, a pritom v hlave myslíš len na to, ako od neho čo najrýchlejšie utiecť. Ktoré typy ženy skôr odpudzujú ako priťahujú?

Najväčší frajer v hre

Keď príde do miestnosti, hlavu má hore a už na prvý pohľad vieš, o aký typ muža ide. Chce, aby ho bolo vidieť aj počuť. Nehovoriac o tom, že pri žene ide „na istotu“. Otrepané frázy, pri ktorých sa tvári ako Casanova, dokazovanie (zrejme iba samému sebe) aký je vtipný, skúsený a perfektný vďaka vychvaľovaniu sa.

Chce ťa ohromiť svojím životom, pretože on všade bol a všetko vie. Nemá problém pobiť sa v bare ani chváliť sa vecami, ktoré vlastne nikoho nezaujímajú. Keď ho pošleš preč, ešte sa bude tváriť, že to on je ten, kto nemá záujem.

Povolanie syn

Tak túto kategóriu nemožno vynechať. Chlapci, ktorých ešte nemožno volať chlapmi. Peniaze, auto, mobil, oblečenie, všetko kupované za oteckove peniaze. Ale on je ten, čo sa tvári ako veľký boss. Dobrý je akurát tak pre mladé dievčence, ktoré od vzťahu veľa neočakávajú. A po skúsenosti s ním si uvedomia, že toto nie je typ chlapa, ktorého do života chceš.

On si však myslí, že tým všetkým, čo „má“, naozaj niekoho ohromí. V skutočnosti však každá rozumná žena prevracia očami vždy, keď to na ňu vybalí.

Pán vtip za vtipom

Humor ľudí spája a je skvelé mať po boku vtipného muža, ktorý ťa vždy rozosmeje. No aj mužské fóry majú určité hranice. Občas sa stáva, že chlap vkuse žartuje, pretože je na rande neistý, no na to časom prídeš. Iný zas sype jeden vtip za druhým (a občas si pekne vystrelí aj z teba, aj keď ste eštelen na prvom rande) a ty už nevládzeš predstierať, ako veľmi sa s ním bavíš.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating