Ako sme nedávno avizovali, nový ročník súťaže krásy Miss Universe Slovakia bude iný, než bol po minulé roky. Riaditeľka Miss Silvia Lakatošová si na pomoc prizvala aj Zuzanu Plačkovú, ktorá sa zúčastnila predovšetkým castingov, na ktorých vyberali zo stoviek krásnych mladých dievčat.

Výberové kolá sú už uzatvorené a na instagramovom profile súťaže krásy zverejnili 20 semifinalistiek. Z tých sa neskôr vyberie finálová 12, ktorá bude bojovať o korunku.

Všetko sú to nádherné mladé ženy a hneď na prvý pohľad ťa môže zaujať ich rozdielnosť. Nájdeš medzi nimi blondínky, tmavovlásky a dokonca aj ryšavku. Ak si chceš semifinalistky pozrieť z blízka, môžeš tak urobiť v tomto videu, ktoré zverejnili.

Ak ti boli niektoré tváre povedomé, máš pravdu. Do semifinálového výberu sa dostali aj dve známe influencerky, ktoré už teraz majú na Instagrame viac ako 30-tisíc fanúšikov. Prvou z nich je Ráchel Karnižová, ktorá má vlastnú kolekciu oblečenia a kedysi natáčala aj videá na YouTube.

Druhou známou tvárou je Alexandra Porubská, ktorú môžeš poznať pod prezývkou Alexxiew. Na svojom konte má ocenenie Bloger roka 2020 za obsah v kategórii krása.

Okrem Ráchel a Alex je medzi semifinalistkami aj úspešná fotomodelka a začínajúca influencerka Sandra Šinová. Na Instagrame ju sleduje 16-tisíc ľudí a zaujme predovšetkým svojím exotickým vzhľadom.

@sandrasinovakto to má podobne? 😂 ##fypdongggggggg

♬ Sure Thing (cover version) – Tuff🔒🦍💵

Je otázne, či im mediálny úspech pomôže v boji o titul Miss Universe Slovakia. Všetky tri sú nepochybne úchvatné a uvidíme, či to nevzbudí medzi ostatnými dievčatami aj menšiu rivalitu. Čo si o tom myslíš ty?

Mali by sa takýchto súťaží zúčastňovať aj známe osobnosti alebo by mali dostať priestor neznáme dievčatá, ktoré sa chcú trochu zviditeľniť?

Zdroj: Instagram/missuniverseslovakia, Instagram/rachellkka, Instagram/alexxiew, Instagram/_sandra_sinova_

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.