Magazín People každoročne vyhlasuje najpríťažlivejšieho muža roka. Minulý rok sa ním stal Michael B. Jordan, predtým spevák John Legend a v roku 2018 to bol herec Idris Elba. Už vieme, kto získal aktuálny titul pre tento rok. Magazín to oznámil aj na svojom Instagrame.

Najse*i mužom roka 2021 sa stal 52-ročný herec Paul Rudd, ktorého môžeš ho poznať z viacerých filmov. Medzi tie najznámejšie patria Ant-man, Avengers, Blbec na večeru, Toto je raj alebo Tá mrcha nedá pokoj! Od roku 2003 je jeho manželkou Julie Yaeger, s ktorou vychovávajú dve deti vo veku 11 a 15 rokov.

Aj napriek získanému titulu je Paul Rudd stále skromným hercom. „Toto nie je falošná pokora. Existuje tak veľa ľudí, ktorí to mohli získať namiesto mňa,“ prezradil pre People. „Keď o sebe premýšľam, myslím si, že som manžel a otec, taký som. Keď nepracujem, trávim čas s rodinou. To sa mi páči najviac,“ dodal sympatický herec.

Práve jeho manželka bola jedinou osobou, ktorej vopred povedal o získanom titule. Pre magazín to zhrnul naozaj vtipne: „Bola z toho ohromená, ale bola veľmi milá. Po prvotnom šoku povedala, že to vystihli správne. A to bolo veľmi milé. Pravdepodobne nehovorila pravdu, ale čo iné mala povedať?“

Čo hovoríš na najpríťažlivejšieho muža pre rok 2021? Zaslúžil si získať tento titul alebo si mala iného favorita?

Pozri si, ako vtipne vyzeralo oznámenie tohto titulu

TOTO je najpríťažlivejší muž roka 2021 podľa magazínu People

Zdroj: people.com & Instagram/people

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.