Síce to tak občas nevyzerá, ale muži sú veľmi citovo založení. Zlepšiť deň im dokáže aj obyčajné objatie. Naozaj si všímajú detaily, aj keď to nedávajú najavo. Milujú ženské telá, nežnosť, jemnosť, všímajú si každý centimeter tvojho tela a milujú ho, lebo je krásny. Všímajú si aj to, na čom sa smeješ, čo obľubuješ a podobne. No tieto veci ich priťahujú najviac.

1. Tvoje oči

„Oči sú oknom do duše.“

Toto je snáď najznámejší fakt. Muži slintajú po nádherných očiach. Teraz sa samej seba pýtaš: „Ale ktoré? Modré, hnedé?“ Nie! Muž nerieši farbu! Keď sa ti muž zadíva do očí, nevidí farbu. Vidí teba, tvoju dušu, tvoju hádanku, ktorú chce tak veľmi vylúštiť. Vidí nebo plné hviezd.

2. Zmysel pre humor

Muži doslova slintajú po ženách, s ktorými je sranda. Môžu sa tak s tebou o hocičom porozprávať, schuti sa zasmejú a považujú ťa za jednu skvelú pohoďáčku. Zmysel pre humor je vo vzťahu dôležitým faktorom. Ak máte rovnaký alebo aspoň podobný humor, o smiech a zábavu máte postarané.

3. Telo ako umenie

Ženské telo je umenie a nahota tiež. Nejde im o veľkosť ani o tvar tvojich predností, ide im len o to, že ich máš a sú krásne, milujú ich. Taktiež zbožňujú ženské pozadie a boky, tie sú pre nich neodolateľné, preto sa tak často po nich dívajú. Ich rytmus je pre nich prechádzka ružovou záhradou. Vrť sa, tancuj a tvoj muž neodolá! A posledné, pery. Hneď po očiach si všimnú pery. Pery sú jemné, krásne a hlavne ženské, neodolateľné. Muž si vždy rád predstavuje, ako tvoje pery bozkáva.

4. Empatia

Veľmi dôležitá a krásna ženská vlastnosť, a ak si prirodzene empatická, vieš, o čom hovorím. Muž zbožňuje, keď príde z práce a môže ti porozprávať, ako ho opäť vytočil šéf a ty ho jednoducho vypočuješ, ale nie spôsobom „mhm“ a rozprávaš ty. Zaujímaš sa o jeho pocity a vnímaš výraz v jeho tvári, keď ti niečo rozpráva. Muži jednoducho milujú, keď ich ženy vypočujú.

5. Nežnosť, jemnosť

Každá správna žena by mala byť nežná. Muži sa idú roztrhať z jemných bozkov a dotykov, doslova ich milujú. Tvoj úsmev mu vie zlepšiť celý deň a vždy ho bude považovať za veľmi príťažlivý. Samozrejme, nie taký ten, keď niekoho zazrieš pri pokladni a usmeješ sa na neho. Láskavý úsmev, plný lásky. Si pre neho ako bohyňa!

Samozrejme, existuje nekonečne veľa vecí, ktorých sa muži nevedia nabažiť. Sú pre nich dokonalé. Ak máš pocit, že ti nedáva najavo, že by sa mu niektoré z uvedených páčili, nepanikár. Určite to najavo dáva, len sa nesmieš pozerať očami, ale srdcom. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.