Instagram/strangerthingstv

Správa, na ktorú sme čakali tak dlho, je konečne tu! Už sme sa nevedeli dočkať pokračovania mimoriadne úspešného seriálu Stranger Things. Tretia séria mala premiéru ešte v júli roku 2019 a odvtedy sme túžobne čakali na akékoľvek nové informácie. Netflix na svojej oficiálnej stránke aj instagramovom profile prezradil dátum premiéry 4. série.

Predposledná séria bude rozdelená do dvoch častí. Na toto sme si pri Netflixe už zvykli. Rovnako boli rozdelené aj seriály Lucifer alebo Money Heist. Tvorcovia seriálu napísali fanúšikom list, ktorý nájdeš na stránke Netflixu.

„Už je to chvíľka. S deviatimi scenármi, viac ako 800 stranami, takmer dvomi rokmi natáčania, tisíckami vizuálnych efektov, Stranger Things 4 bola najväčšou výzvou, no zároveň najuspokojujúcejšou. Nemôžeme sa dočkať zdieľať ju s vami. Štvrtá séria bude rozdelená na dva diely. Prvá časť bude mať premiéru už 27. mája a druhá príde o 5 týždňov neskôr, konkrétne 1. júla,“ prezradili tvorcovia.

Pozri, čo nás čaká v 4. sérii seriálu

4. séria Stranger Things bude začiatkom konca. Dôvodom je to, že piata séria bude už poslednou, a tak sa s celým príbehom pomaly blížime do finále. Aj na prvých oficiálnych plagátoch nájdeš krátke motto „Každý koniec má začiatok“.

Aj keď je máj ešte ďaleko, aspoň už vieš, kedy a na čo sa môžeš tešiť. Herecké obsadenie ostáva rovnaké, takže sa môžeš tešiť na svojich obľúbených hercov a herečky. Už teraz môžeme povedať, že premiéra 4. série zvalcuje štatistiky v sledovanosti, pretože mnohí ľudia sa už pokračovania nevedia dočkať.

Tešíš sa na 4. sériu Stranger Things?

Pozri, ako vyzerali hlavní hrdinovia na začiatku seriálu

Zdroj: Instagram/netflix, netflix.com

Viac z kategórieHot News