Muž drží ženu za bruško

Zatiaľ čo jedna žena si svoje vytúžené bábätko plánuje a už dlho na ňom aj „pracuje“, inú môže pozitívny tehotenský test skôr šokovať. Dieťatko je veľká životná zmena, ktorú si pre nás osud pripraví v tej správnej chvíli. Zdá sa, že určité znamenia zverokruhu sa túto novinku dozvedia už na Vianoce.

Snáď neexistuje čarovnejší čas na to, aby si zistila, že pod srdcom nosíš nový život. Nasledujúce 3 znamenia majú veľmi veľkú šancu na to, že pod stromček dostanú práve pozitívny tehotenský test. Ak sa medzi nimi nájdeš, neupínaj sa však na to až príliš, hviezdy nemôžu priniesť bábo každej jednej.

Ryby

To, že ťa láska v podobe dieťatka pod srdcom postretne práve na Vianoce, si mohla zistiť už v našom nedávnom článku TU. Či už si zadaná alebo nie, práve tvoje znamenie má na toto veľkú šancu. S partnerom to bude pre vás veľký krok vpred, ktorému sa potešíte. Ak si single, možno ťa to vystraší, no rozhodne budeš šťastná.

Vodnár

Hviezdy naznačujú, že ak patríš k ženám, ktoré sa o bábätko snažia už dlhší čas, tentokrát by to mohlo vyjsť. Dôležité však bude, aby si netlačila na pílu až príliš.

Pre Vianocami budeš mať veľa práce a zabudneš na to, že sa snažíte. Práve vďaka tomu, že budeš mať myseľ inde, to príde nečakane. Ak by si nemala pozitívny tehotenský test, skús si počas sviatkov oddýchnuť. Rodinná pohoda a vianočná romantika majú svoje kúzlo, ktorého výsledkom môže byť tvoje najväčšie želanie.

Kozorožec

Aj ty patríš medzi tie znamenia, ktorým sa môže pošťastiť. Avšak, u teba veľa radosti zrejme nebude, najmä, ak si to neplánovala. Ty máš rada veci pod palcom, a keď v tvojom rozvrhu tehotenstvo aktuálne nebolo, bude to pre teba veľká dilema. Skús si však na rozmyslenie nechať viac času, nebudeš to ľutovať. Najmä, ak už máš viac ako 25 rokov, nemala by si riskovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy