unsplash.com

 Dnes ti prinášam článok, v ktorom sa dozvieš, akú poslednú vec musíš neodkladne urobiť do konca decembra.

Baran

Tento rok si sa zakaždým snažila byť tá najlepšia. No nemusíš chodiť všade prvá a nemusíš byť najlepšia vo všetkom, čo robíš. Pozri sa na to realisticky a uznaj, že si robila zo všetkých najviac. Ale čo tvoje zdravie a psychická pohoda? Nemusíš sa rozkrájať a všetkým pomáhať, na konci roka pomôž hlavne sebe tým, že si zoberieš pár dní voľna a nebudeš absolútne nič robiť.

Býk

Tento rok si urobila veľa nesprávnych rozhodnutí. Pripisovala si si však aj vinu navyše. No nie vždy je všetko tvoja chyba. Aj iní ľudia bývajú zranení, aj iní ľudia robia chyby a mýlia sa. Nechaj to tak, neviň sa za niečo, čo sa stalo už dávno. Pusť to z hlavy.

zdroj: unsplash.com

Blíženci

Zabudni na každú udalosť, ktorú si tento rok vynechala. Nemôžeš byť všade a robiť všetko. Môžeš byť len na jednom mieste a robiť niečo, čo ťa skutočne baví. Nesmúť za tým, čo by mohlo byť, ale oceň to, čo máš teraz.

Rak

Nechaj ísť muža, ktorý ťa miloval, no opustil ťa. Ľudia do tvojho života prichádzajú a odchádzajú. Nemusíš naňho zabudnúť, môžeš s ním byť v kontakte, len ho nedrž vo svojom srdci.

Lev

Zabudni na všetky odmietnutia. Nie každý, koho stretneš, ťa musí milovať. Je to normálne. Či sa jedná o súkromný alebo pracovný život, odmietnutie je tu na to, aby si sa mohla zlepšiť a popracovať na sebe.

Panna

Zabudni na všetky projekty alebo práce, ktoré sa ti nepodarili. Rok je skoro na konci a nikto nie je dokonalý. Nemusíš to čakať ani od seba. Neočakávaj od seba dokonalé výsledky, lebo budeš ešte viac sklamaná. Dopraj si radšej viac času pre seba.

zdroj: stocksy.com

Váhy

Zbav sa strachu zo single života. Byť sama nie je také zlé, ako si myslíš. Máš viac času na priateľov, na rozmaznávanie svojich neterí či synovcov alebo iných rodinných príslušníkov. Nauč sa, že byť sama a zároveň sa cítiť milovaná, nie je nemožné.

Škorpión

Zabráň tomu, aby ti jedna osoba, ktorá ťa oklamala, nedovolila dôverovať druhým. To, že ti niekto klamal neznamená, že ti budú klamať aj ostatní. Niektorí ľudia nebudú stáť vždy pri tebe, nebudú lojálni a nebudú ťa držať, keď to budeš potrebovať. No stále existujú ľudia, ktorí stoja za tvoju dôveru.

Strelec

Rozhodne sa nemôžeš cítiť smutná, že tento rok končí. Cestovanie a objavovanie máš nepochybne v krvi, ale to, že niečo končí neznamená, že skončia aj tvoje výlety. Práve teraz je čas, aby si si zarezervovala letenku a tešila sa na to, čo ti prinesie ďalší rok.

Kozorožec

Priznaj sa, že si tento rok stratila kontrolu nad vecami, ktoré sa diali v tvojom živote. Je v poriadku stratiť kontrolu, je v poriadku, ak sa cítiš beznádejne alebo vystrašene. Nemôžeš sa však na všetko vyhovárať, musíš prijať zodpovednosť za všetko, čo robíš.

Vodnár

Splň všetky sľuby, ktoré si tento rok dala ľuďom. Nesplnené sľuby sú veľké sklamanie pre všetkých, ver mi. Nenechaj tvoje nesplnené sľuby, aby ľudí presvedčili o tom, že sa ti nedá veriť.

Ryby

Snaž sa ignorovať zlú kritiku. Časy, kedy ťa ľudia kritizovali a ty si sa za to urážala, sú hádam preč. Nemôžeš sa urážať, keď ti niekto povie, čo a ako máš robiť. Kritika, ktorá je zlá, by v tvojom živote nemala čo robiť. No tú dobrú kritiku sa snaž prijať a zlepšovať sa každým dňom.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating