“To nemyslíš vážne, Verona, henten? Čo na ňom vidíš? Veď je úplne nechutný.”

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Toto bola prvá moja reakcia na moju osudovú lásku. Vtedy sa mi ho rozhodla kamarátka ukázať ako svoj nový platonický objav. To som ešte nevedela, že o dva mesiace bude robiť môjho nadriadeného v novej práci. Asi mu to dodalo na mužnosti a dôležitosti, pretože ma, pre mňa absolútne asexuálny, typ človeka začal priťahovať priam magnetickou silou.

pexels.com

Mala som ročný vzťah, no túžba bola natoľko silná, že som začala môjho drahého nadriadeného zvádzať. Vytiahla som všetky ženské zbrane a ajhľa. Podarilo sa. Podľahol. Ja krava. Podpísala som zmluvu s diablom a rozišla sa s mojím súčasným priateľom. A čože mala moja nová láska?!

Ženu, dieťa na krku a dlhov kade tade!! Nevadilo mi to. No zjavne ani jemu, keďže ich vykopol oboch z bytu ako handru. Ale iste to robí pre naše dobro, je to predsa “to pravé”. Pf. A tak sa začala naša idylka. Nasťahovala som sa k nemu, platila mu mesačne 300 eur na nájom v dvojizbáku a všetky jeho životné náklady. Ale veď čo? Je to predsa moja osudová láska, to je v poriadku, on mi to raz vráti.

pexels.com

Nešlo mi do hlavy ako je možné, že zarába takmer o 5 stoviek viac ako ja a stále je bez peňazí, ale iste má na to svoje vážne dôvody. Moja láska by mi predsa neklamala. Náš život bol ideálny. Chodili sme pravidelne do reštaurácií, ktoré som, mimochodom vždy platila ja, lebo moja láska bola práve v ťažkej finančnej situácií a keď aj zaplatil účet z času na čas, tak mi záhadou zmizlo z peňaženky „pár drobných“

Ale veď to prejde, on mi to raz vráti. Po večeri sme si zašli na pár drinkov, z ktorých sa môj drahý nikdy neopil a ja som bola takmer na šrot, aj napriek môjmu dlhoročnému pečeňovému tréningu v dedinskej partii. No a čože, mužný chlap to bol. Vždy bol slušný a keď som platila ďalší účet, zašiel si zatiaľ na WC. Odtiaľ spravidla vyšiel s červenými očami. Chvíľou som si myslela, že je taký dojatý z toho ako veľmi ma „miluje“ a musí sa ísť na hajzel vyplakať, ale on si vraj len dával šošovky. Biely prášok na jeho nose som si obraňovala tým, že určite chystá veľkolepé baletné vystúpenie s mejkapom pri príležitosti žiadosti o moju ctenú ruku. Bola to predsa láska môjho života.

Inak, bol to DJ. Veľmi dobrý, aspoň podľa jeho slov. Dostala som raz pozvanie do jedného clubu kde hral ON, tak som neváhala a prišla ho pozrieť, všade prázdno, len on a barmani :D. Taký bol on dídžej. Keď som sa ho spýtala, kde sú ľudia, jeho odpoveď bola pred chvíľou odišli.. Vraj dostal pozvanie aj na Tommorrowland! Vedela som, že je to unikát, moja láska bola veľmi špeciálna osobnosť. Len škoda, že som nikdy nepočula ani jeden z jeho trackov a nevidela ani jeden jeho nástroj na vytváranie tej veľkolepej hudby. Ale to nevadí, iste je len skromný a hanbí sa, raz mi to určite pustí. Avšak…

pexels.com

…časom mi došlo, že si moja láska čoraz častejšie požičiava a kradla odo mňa peniaze a ja som minula všetky svoje usilovné úspory. Taktiež som mu našla ten biely prášok v jeho taške, ktorú si vždy tak pečlivo strážil. A tá moja láska mi aj zabudla akosi zatajiť, že ma klame v každom druhom slove. Ale je to láska môjho života, takže som mu to, samozrejme miernou formou, naznačila, čo robí zle a snažila sa nájsť riešenie. A on to aj vyriešil. Postaral sa o to, aby ma vyhodil z práce.  Za ten rok som minula na 7 centimetrového debila toľko peňazí, že som si mohla pravidelne prenajímať 21 centrimetrov čistého luxusu a stále by ma to vyšlo menej.

Ponaučenie:  Keď má červené oči, nie je citlivý. Proste len fetuje.

PS: keď pôjdete v Bratislave niekedy do nejakého clubu kde bude hrať  DJ a bude prázdny club, nečudujte sa, hrá tam ON 🙂