V posledných mesiacoch neuveriteľným tempom vzrástla používanosť Netflixu. Môže za to predovšetkým domáca karanténa a to, že väčšina ľudí sedela doma a sledovala filmy a seriály. Portál Unilad informoval o tom, že na vrchole rebríčka najsledovanejších filmov sa v týchto dňoch ocitla poľská verzia svetoznámeho filmu 50 odtieňov sivej.

Poľský film sa nazýva 365 dní (365 Days) a samotným dejom sa až tak nepodobá na 50 odtieňov, skôr posteľovými scénami, ktorých je vo filme dosť a odhaľujú naozaj všetko. Film je o poľskej hotelovej manažérke Laure, ktorá sa na dovolenke spozná s gangsterom Massimom, ktorý sa do nej zamiluje a unesie ju. Hneď na začiatku jej ale prezradí, že ju bude držať uväznenú v luxusnej vile 365 dní, až kým sa do neho nezamiluje.

Trailer na film 365 dní si môžeš pozrieť >>> TU <<<

Aj keď je film na vrchole rebríčka sledovanosti, recenzie naň sa dosť líšia. Mnohé ženy ho považujú za skvelý výtvor, ktorý určite stojí za pozretie. Na druhej strane ale zožal kritiku za slabý dej a slabé herecké výkony. Nie vždy je jednoduché napodobniť niečo, čo zožalo veľký úspech, pretože porovnaniu sa nikdy nevyhne.

Ty si si už stihla pozrieť ten film? Ak áno, čo na to hovoríš? Ak si ho nevidela, určite si ho pozri. Možno sa páčiť bude, možno nie, ale aspoň si budeš môcť vytvoriť vlastný názor. Pretože už neraz sa stalo, že aj filmy, ktoré mali slabé hodnotenie, boli v skutočnosti pomerne dobré.

Zdroj: unilad.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.