Pexels/cottonbro

Žena dole a muž hore. Základná poloha, ktorú musí v posteli ovládať každý. Ak si myslíš, že milovanie s jedným partnerom je nudné, vôbec to tak nemusí byť. Stačí vedieť, ako správne okoreniť svoj milostný život.

Tieto polohy môžeš vyskúšať s partnerom v spálni, a posteľ pri tom nemusíte ani vidieť. Výhodou taktiež je, že pri dvoch z nich, v stoji a v polohe lotosový kvet, spáliš veľa kalórií, informoval magazín Amodrn.

Po stojačky

Pre muža, no často aj pre ženu, ide o náročnú polohu. Aspoň tak máš 100 % istotu, že túto pozíciu môžeš považovať za mini tréning, ktorý vo fitness cente nezažiješ. Skvelá na nohy, no aj na zadok. Partner sa pri nej narobí síce viac, no určite ju ocení. Je všeobecne známe, že chlapi majú posteľ radi, no niekedy ich už nudí.

Zozadu o parapetnú dosku

Ak si túto pozíciu ešte neskúšala, určite jej daj pri najbližšej situácii možnosť. Pokiaľ si s partnerom vyberiete vhodný čas, stihnete pri milovaní aj západ slnka a všetko naberie na romantike. Nehovoriac o tom, že si partner môže užívať výhľad na zadnú (dolnú) polovicu tvojho tela.

Na koberci

Túto polohu skúšaj iba vtedy, ak máš koberec – bez neho to nepôjde tak ľahko. Či už zvolíte polohu s očným kontaktom alebo bez neho, je to na vás. Výhodou je, že zmeníte perspektívu a budete obaja dole na zemi, nebudete na starej posteli, ktorú už dokonale poznáte.

Lotosový kvet

Veríme, že si romantická duša. Ak nie, nevadí. Ak áno, táto poloha je presne pre teba. Dá sa robiť na posteli, no aj na stoličke, pretože si vyžaduje čo najbližší kontakt dvoch tiel. Tvoj partner by mal sedieť v tureckom sede, zatiaľ čo ty sa na neho opatrne nasunieš. Najdôležitejšie je, aby ste boli čo najbližšie pri sebe a užívali si prítomnosť jeden druhého.

Ako aj pri polohe v stoji, aj pri lotosovom kvete spáliš veľa kalórií, ktoré potom môžeš doplniť niekde inde.

Zdroj: amodrn.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating