unsplash.com

Hej ty. Áno ty. Pozorne teraz čítaj, prosím. Chcem aby si vedela, aká si úžasná. Prekrásna. Nepotrebuješ žiaden mejkap, aby si vyzerala dokonale. Ty predsa si dokonalá. Najmä vtedy, ak sa na nič nehráš. Buď preto sama sebou.

Tvoje oči sú žiarivé. Tvoj úsmev je úprimný. Preto sa neustále usmievaj. Nikdy nevieš, kedy sa do teba niekto vďaka tomu zamiluje. Máš prekrásnu postavu. Nezáleží na tom, koľko máš kilogramov. Tvoje sú prirodzene lesklé. Nepotrebuješ si ich farbiť, aby si niekoho očarila.

Vždy sa venuj tomu, čo ťa baví a čo ťa najviac napĺňa. Nezáleží na tom, či ide o šport, umenie alebo tanec. Pokiaľ si pri tejto činnosti šťastná, nikdy sa jej neprestaň venovať. A už vôbec nie pre chlapa. Ak skončíš s niečím, čomu si zasvätila svoje srdce len preto, lebo ti to kázal on, jedného dňa ťa toto rozhodnutie bude veľmi mrzieť.

zdroj: Photo by Joanna Nix on Unsplash.com

Nikdy sa nezmeň len preto, aby si zapôsobila na nejakého chlapa. Prvý mesiac vo vzťahu mu vadili tvoje nechty. Potom to boli tvoje vlasy, oblečenie a nakoniec koníčky. Jedného dňa si prišla na to, že si sa vzdala úplne všetkého. Prerobil ťa na svoj obraz.

Lenže on ťa nemiluje takú, aká si. Nemiluje tvoju skutočnú dušu, tvoje pravé ja. On sa zamiloval iba do obrazu, ktorý si sám vytvoril. Toto musíš pochopiť. Zmenila si sa kvôli nemu. Takýto vzťah sa nedá nazývať pravou láskou. Je to iba chvíľkový ošiaľ, ktorý prehrmí. Akonáhle sa mu zunuješ, tak ťa opustí.

Pravá láska je nenáročná. Nežiada veľa a je úprimná. Pramení z hĺbky srdca a je schopná nekonečne milovať. Skutočná láska dáva bez toho, aby chcela niečo naspäť. Nesnaží sa niekoho akokoľvek meniť. Miluje všetky dobré vlastnosti, ale aj nedostatky. Pretože miluje celým srdcom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating