Určite si si aj ty všimla, že sú ľudia, ktorí ti vedia dosť pekne pokaziť deň a dobre naladenú náladu, s ktorou si vstala. Niekomu to ide kvôli tomu, že si nevie ustrážiť ústa a povie v tej najnevhodnejšej chvíli totálnu sprostosť a niekomu sa to zas podarí vďaka ľahostajnosti, ktorú prezentujú.

Keď ťa niekto začne bezdôvodne ignorovať a nejakým zázrakom je ľahostajný voči tebe, to vie nahnevať. Preto spoznaj znamenia zverokruhu, ktoré sú v tomto majstrami. Majstrami bezdôvodného ignorovania, chladnosti a ľahostajnosti. Priprav sa na ne!

Rak

Tak to je poriadny paradox, keďže toto znamenie zverokruhu je vo všeobecnosti známe ako empatické a citlivé. Ale keď ho niekto prestane baviť, nerobí mu problém vytiahnuť zbraň ignorácie a ľahostajnosti. A pritom vie veľmi dobre, ako to dokáže ublížiť, nuž, je to rakov nástroj, ako sa zbaviť niekoho. Najhorší je Rak vtedy, keď v minulosti sám prežil niečo také. Svojou chladnosťou hlava nehlava utína všetkých, kto sa dá.

Kozorožec

Ďalší v poradí, ktorý ti zdvihne tlak. Kozorožec miluje, keď navonok pôsobí chladne, neempaticky a že sa každý musí dobýjať o jeho priazeň. Nejeden by povedal, správanie Leva. Chce mať všetko pod kontrolou a preto málokomu dovolí, aby sa do jeho osobnej zóny dostal. Skôr chce vyzerať ako praktické znamenie s logickým myslením.

Vodnár

Vodnár je známy tým, že si chce udržať jeho emócie pod kontrolou a podobne ako Kozorožec, pôsobiť na ostatných ako ľadový cencúľ. Priprav sa na vodnárovu ľahostajnosť a chladnosť. Ba čo horšie, jemu je to jedno. Ak aj schybil, je názoru, že je to problém iných, nie jeho. Čiže áno, vie poriadne zohriať krv.

Proste na takýchto ľudí si budeš musieť vo všeobecnosti pripraviť poriadne silné nervy a nejako sa to prežiť. Lebo žiaľ, niekto má potrebu „robiť sa dôležitým“ a jednou z ciest ako na to, je presne to, čo sme ti spomenuli vyššie v článku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.