podvedie ma môj frajer

Podvedie ma môj frajer? Túto otázku si kladie až príliš veľa žien, ktoré sa snažia neprísť o svojho vysnívaného chlapa. A každý chce na to poznať odpoveď. Teraz možno potešíme práve teba, pretože sme pripravili kvíz, ktorý ti dokáže, či ti bude tvoj partner verný.

Aká je medzi vami komunikácia v poslednej dobe?

Pár v tieni Unsplash/Jonathan Borba

Chodí neskoro domov?

O čom sa väčšinou hádate?

Unsplash/ Jonathan Borba

Na čo sa väčšinou vyhovára?

Ako sa k sebe aktuálne správate?

párik na zemi Unsplash/kcclickography

Zvykne ťa niečím prekvapiť?

Aký máte v poslednej dobe milostný život?

párik sa miluje Unsplash/Dainis Graveris

Ak spolu nebývate, ako často sa stretávate?

Ako často spolu komunikujete?

Unsplash/Yoann Boyer

Máš pocit, že ťa podvádza?

Podvedie ťa tvoj frajer? Tento kvíz ti ukáže, kde je pravda
Nemáš sa čoho báť!
Tvoj priateľ ti je stopercentne verný a vždy aj bude. Vo vašom vzťahu našiel všetko, čo hľadal a nepotrebuje hľadať nikde inde. Je s tebou absolútne spokojný, takže môžeš byť rada aj ty. Naďalej ho zahŕňaj láskou ako doteraz a všetko aj v poriadku ostane.
Je to podozrivé
Správanie tvojho partnera je aktuálne dosť podozrivé. Mala by si sa s ním porozprávať a vyložiť karty na stôl, pretože sa môže stať hocičo. A teba by to neskôr mohlo bolieť ešte viac, ako teraz.
Mali by ste sa porozprávať
Rozhodne by ste sa mali spolu vážne porozprávať. Možno totiž nie ste v takom pokročilom vzťahu, ako by ti jeho priznanie ublížilo v prípade, keby ste boli spolu kratšie. Chyba vôbec nemusí byť v tebe, ale mala by si si dávať pozor na chalanov s takýmito charaktermi.

Tak čo, ako si dopadla? Keď ale nemáš chuť vyklikávať kvíz, máme pre teba aj článok, ktorý ti zaručí, že tvoj partner ťa určite nepodvedie. Rob týchto 5+ vecí a otázku „podvedie ma?“ sa už viac nikdy nebudeš pýtať.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy