instagram/couple

My, ženy, máme veľmi dobre vyvinuté intuície. Ale pravdou je aj fakt, že občas hľadáme problém tam, kde vôbec nie je. Ak ťa momentálne trápi po nociach otázka, či ti je partner neverný alebo si to len namýšľaš, skús odpovedať na pár otázok a presvedčiť sa!

Aká bola prvotná vec, kvôli ktorej si si začala myslieť, že by ti mohol byť neverný?

Máš prístup k jeho telefónu/sociálny sieťam?

Podviedol ťa už niekedy v minulosti?

Má vo svojom okolí ženy, ktorým by sa mohol páčiť?

Ktorú z týchto vecí v poslednej dobe robí?

Zmenilo sa niečo vo vašom vzťahu?

Pristihla si ho v poslednej dobe pri klamstve?

Podvádza ťa alebo si to len namýšľaš? Odpoveď nájdeš v rýchlom teste
NAOZAJ ŤA PODVÁDZA?
Zdá sa, že tvoje obavy môžu byť naplnené. Jediné, čo ti ostáva, je nájsť dôkaz o tom, že ťa podvádza alebo mu to na rovinu povedať, nech sa prizná. Nenechaj sa ďalej trápiť a zatlač na neho, aby ti povedal, čo sa deje. Možno má iný problém.
NAOZAJ ŤA PODVÁDZA?
Je ťažké povedať jednoznačnú odpoveď. Pravdou je, že nevyzerá veľmi čisto, no nie je to ani tak, aby si mohla povedať, že máš na 100 % pravdu. Jediné východisko je posadiť sa s ním a úprimne sa porozprávať o tom, čo sa s ním deje a čo si myslíš. Bude to lepšie ako sa každý deň trápiť.
NAOZAJ ŤA PODVÁDZA?
Podľa tvojich odpovedí sa zdá, že je to len v tvojej hlave. Muži môžu mať problémy alebo zlé obdobia a svoje city nevedia dať najavo. Dusia ich v sebe, aby pred ženou nevyzerali slabo. Opýtaj sa ho na to, čo sa s ním deje a povedz mu na rovinu, čo ťa trápi. Problém bude určite niekde inde!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy